Deski z kompozytu jako materiał ogrodzeniowy

Plastivan Polska wprowadza na rynek kolejny produkt. System DuoFuse jako budulec ogrodzenia to nowe rozwiązanie gwarantujące doskonały efekt estetyczny i wygodne użytkowanie. Początkowo deski z kompozytu DuoFuse wykorzystywane były do budowy tarasów czy ławek.

Deski z kompozytu jako materiał ogrodzeniowy

Obecnie deski z kompozytu DuoFuse dzięki innowacyjnej technologii znalazły nowe zastosowanie także przy budowie ogrodzeń. Powstał jednolity płot łączący efekt ciepłego drewna i właściwości tworzyw sztucznych.

Ogrodzenie sprawdza się w trudnych warunkach (duże nasłonecznie, wilgoć, tereny podmokłe, miejsca trudnodostępne). Materiał, z którego powstaje płot, nie wymaga konserwacji, nie gnije, nie pulchnie, nie rozwarstwia się i nie traci koloru. Ponadto jego dodatkową zaletą są właściwości wygłuszające.

Deski kompozytowe służące do montażu płotu dostępne są w dwóch kolorach - tropikalnym brązie oraz kamienno szarym. Z łatwością można je dopasować do aranżacji ogrodu czy elementów małej architektury. Dodatkowo spójność kolorystyczną i harmonię można uzyskać dzięki wielofunkcyjnemu zastosowaniu desek - także jako element ogrodowych pergoli i parkanów. Kompletny system ogrodzeniowy składa się z pionowego słupka, daszka oraz poprzecznych paneli wypełniających.

źródło i zdjęcia: Plastivan

Komentarze

FILMY OSTATNIO DODANE
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT