PRODUCENCI
LEDVANCE Sp. z o.o.
ul.Klimczaka 1, klatka E , 02-797  Warszawa
tel. 22 550 23 00

Znakomite parametry, nowoczesny design, solidne materiały, niższa energochłonność – tak w skrócie można scharakteryzować oprawy LED marki LEDVANCE. Bogate portfolio spełnia potrzeby oświetleniowe praktycznie wszystkich obszarów.

Asortyment LEDVANCE to szeroka gama produktów przeznaczonych do różnych zastosowań
. Znajdziemy w nim zarówno oprawy do oświetlenia wewnętrznego, zewnętrznego, jak i przemysłowego. Dzięki wykorzystaniu innowacyjnej technologii wszystkie produkty cechuje wysoka skuteczność świetlna, wydajność, oszczędności w kosztach eksploatacji oświetlenia oraz trwałość od 30 do 50 tys. godzin. W zależności od modelu, producent udziela na oprawy od 3 do nawet 5 lat gwarancji.

Do zadań specjalnych
W obszarach przemysłowych oświetlenie ma zasadnicze znaczenie dla bezpieczeństwa i wydajności. Odpowiednio dobrane oprawy pomagają zwiększyć koncentrację, wyeliminować błędy i poprawić efektywność. Ale ten sektor stawia przed oświetleniem również inne wyzwania. Oprawy w takich obiektach muszą działać niezawodnie nawet w najtrudniejszych warunkach i spełniać najwyższe wymagania, jeśli chodzi o energooszczędność.

ROZWIŃ OPIS