Nowe oprawy oświetleniowe edycji Vintage 1906 marki Ledvance

Estetyka retro w połączeniu z nowoczesną technologią filament LED: LEDVANCE dodaje do lamp z serii Edycja Vintage 1906 aż 36 nowych modeli opraw oświetleniowych podzielonych na pięć gam produktów. Również one reprezentują ogromnie popularny styl retro.

Nowe oprawy oświetleniowe edycji Vintage 1906 marki Ledvance

Będą przyciągać wzrok w każdym domu, a jednocześnie doskonale sprawdzą się w hotelach, restauracjach, salonach, sklepach i innych przestrzeniach publicznych.

Nowe oprawy z serii 1906 stanowią kontynuację idei łączenia nowoczesnej technologii LED ze stylem retro, tym razem nawiązując do awangardy lat 50., 60. i 70. XX wieku. Podobnie jak wszystkie modele z niezwykle popularnej serii 1906, nowe oprawy mają podstawę śrubową E27 i można je łączyć z dowolną lampą E27.

Doskonale komponują się z atrakcyjnymi modelami z gamy Edycja 1906 firmy LEDVANCE, w których wykorzystano technologię filament LED. Entuzjastów rozwiązań z zakresu inteligentnych domów ucieszy fakt, iż inteligentne żarowki wyposażone w technologię Bluetooth z serii LEDVANCE’s SMART+ idealnie sprawdzą się z oprawami z serii 1906.

Prezentowane obecnie oprawy z serii 1906 dostępne są w różnych wersjach: jako lampy stołowe, sufitowe i ścienne; niektóre są dostępne w kilku kolorach i kształtach.

Oprawy oświetleniowe Ledvance

Oprawy z gamy Globe Glass są dostępne w wersji sufitowej, ściennej (podwójne), podłogowej i stołowej. Oprawy Smoked Glass Globe o średnicy 200 lub 300 mm prezentują się wspaniale z szeroką gamą lamp wykorzystujących technologię filament firmy LEDVANCE.

To samo dotyczy pięciu modeli z gamy Cone Glass, które zapewniają nastrojowe oświetlenie w połączeniu z estetycznym wzornictwem i są dostępne jako pojedyncze, podwójne lub potrójne reflektory sufitowe z mlecznego szkła jako oprawa sufitowa w wersji pomarańczowej i z mlecznego szkła oraz jako oprawa podłogowa.

Modele z gamy Pipe nie mają ani klosza, ani szklanego korpusu. Dzięki swoim minimalistycznym, prostym lub niebanalnie zakrzywionym kształtom stanowią idealną oprawę dla żarówek wykorzystujących technologię filament, doskonale je eksponując. Są dostępne w klasycznej wersji jako lampy stołowe, podłogowe oraz jako modele złożone z pięciu lub sześciu elementów.

Gama Carved Glass obejmuje oprawy wiszące i sufitowe. Swoimi pięknymi kształtami przypominają lampy kryształowe. Emitują łagodnie, relaksujące światło, a ponadto przyciągają wzrok urokliwą stylistyką retro.

Dotyczy to również modelu Jar w wersji z mlecznego szkła lub pomarańczowej (oprawa sufitowa) i lampy stołowej Grape w wersji z mlecznego szkła, pomarańczowej, różowej lub zielonej. Dzięki eleganckim kształtom i żebrowanej fakturze, oprawy z tej serii będą atrakcyjnym dodatkiem do każdego pomieszczenia.

Modele z gamy Bubble Glass to dwie nowe oprawy sufitowe z serii 1906 o średnicach 200 i 300 mm, dostępne w formie imponujących, szklanych kul z mlecznego lub pomarańczowego szkła. Doskonale pasują do opraw stołowych z tej serii, które będą mocnym akcentem wystroju dowolnego wnętrza: na rynku pojawią się wersje z mlecznego szkła, w kolorze pomarańczowym, różowym lub zielonym.

W przeciwieństwie do lamp z Edycji Vintage 1906, opatrzonych logo OSRAM, nowe oprawy 1906 będą sprzedawane pod marką LEDVANCE.

Źródło i zdjęcie: Ledvance

Komentarze

FILMY OSTATNIO DODANE