PRODUCENCI
SLV Poland
ul.Poznańska 356, 05-850  Ożarów Mazowiecki
tel. 22 722 49 75

W wielu wypadkach światło jest dziś elementem bardzo ściśle powiązanym z architekturą projektowanych przestrzeni. W rezultacie to właśnie gra świateł buduje odpowiedni nastrój, dopełniając wystrój wnętrza. Dlatego znaczącą część naszych lamp i opraw stanowią te stworzone do celów profesjonalnych, gdzie celem nadrzędnym jest podkreślenie walorów przestrzeni czy eksponowanych w niej przedmiotów - w punktach handlowych, przestrzeniach wystawienniczych, biurowych, hotelowych i restauracyjnych.

Tu liczy się funkcjonalność i możliwości techniczne jak komfortowe rozwiązania dla oświetlenia np. SLV SMART HOME VALETO, czyli inteligentne rozwiązanie oświetleniowe dedykowane do domów oraz powierzchni hotelowych, restauracyjnych i sklepowych. Standard Zigbee 3.0 zapewnia kompatybilność z wieloma popularnymi systemami typu SMART HOME VALETO np.: Philips Hue, Osram, Amazon Alexa.

Wiele rozwiązań z dziedziny oświetlenia technicznego przeniknęło ze świata przestrzeni komercyjnych do bardziej intymnych przestrzeni prywatnych.Wśród tak szerokiego asortymentu oferujemy oświetlenie wewnętrzne do salonu, kuchni czy łazienki oraz przestrzeni schodów czy holu, a także o specjalnym przeznaczeniu do ekspozycji dzieł sztuki czy innych zbiorów oraz do tworzenia różnorodnych oryginalnych aranżacji.

Poza tym w naszej ofercie znajdziecie szeroki wybór lamp zewnętrznych. Wysmakowane i funkcjonalne rozwiązania znajdą zarówno ci, którzy szukają odpowiedniego oświetlenia do mieszkań, domów czy rezydencji, jak również ci, którzy aranżują przestrzeń komercyjną bądź publiczną.

Oferujemy oświetlenie do wewnątrz:

  • wnętrza mieszkalne np. dom, rezydencja, apartament
  • hoteli
  • gastronomii
  • sklepów np. systemy szynowe wysokonapięciowe oświetlenie sufitów i nisko napięciowe, np.:oświetlenie witryn, profesjonalne oświetlenie do sklepów, oprawy na wysięgnikach do wystaw, naświetlacze, reflektory, projektory
  • obiekty publicznych (np. biura, gabinety, salony, fitness, edukacja, medyczne, biblioteki, muzealne
  • oświetlenie dekoracyjne - łańcuchy świetlne LED, paski oraz taśmy LED
  • akcesoria: źródła światła, sterowniki, zasilacze, stateczniki elektroniczne i konwencjonalne, transformatory elektroniczne

Oferujemy oświetlenie na zewnątrz:

  • przeznaczone do:ogrodu, podjazdu, parkingu, elewacji budynku, ogrodzenia, na murki
  • oświetlenie do fontanny, oczka wodnego

W przygotowaniu nawet najbardziej złożonych i oryginalnych koncepcji pomocą służy fachowy zespół doradców i projektantów. Pozwólcie nam się sprawdzić! 5 lat gwarancji na lampy SLV, wysoka jakość, krótki termin dostawy, 98% stanów magazynowych.

Oficjalnym partnerem handlowym SLV w Polsce jest SPOTLINE

Siedziba: ul. Poznańska 356, 05-850 Ożarów Mazowiecki

tel 22 722 49 75 (6), www.spotline.pl, e-mail: spotline@spotline.pl

Sklep z ekspozycją: PH JANKI, pl. Szwedzki 3, Warszawa, tel. 22.702 36 36, e-mail: janki@spotline.pl

ROZWIŃ OPIS