PRODUCENCI
Candy
ul.Poleczki 23, 02-822  Warszawa
tel. 22 335 26 20

Strategia prowadzona przez Grupę Candy opiera się na wielu markach i wielu produktach. Można w niej wyróżnić trzy wzajemnie uzupełniające się działy: urządzenia wolnostojące, urządzenia do zabudowy oraz odkurzacze, które łączą się w jedną całość według wymagań stawianych przez klientów i poszczególne rynki oraz według realizowanej polityki dystrybucji. Podstawowymi markami są Hoover i Candy - nazwy cenione na rynku europejskim, które stanowią główne oparcie dla kampanii prowadzonej przez Grupę.

W dzisiejszych czasach żadna marka nie zdobywa zaufania klientów automatycznie, ale musi ją sobie za każdym razem wywalczyć. Dlatego też w warunkach ostrej konkurencji rynkowej oraz w obliczu coraz większej presji na koszty i ceny, kluczem do spełnienia wymagań rynkowych jest zorientowanie na innowacje.

Artykuły gospodarstwa domowego zdołały już zaspokoić podstawowe wymagania nowoczesnych rodzin, oferując im pomoc w wykonywaniu domowych obowiązków związanych z praniem, zmywaniem, gotowaniem i przechowywaniem żywności. Dzięki rewolucji cyfrowej, obecnie oferowane produkty są bardzo zaawansowane technicznie. Energooszczędność i troska o ochronę środowiska sprawiają, że zdecydowanie podnoszą one jakość życia - tak w domu, jak i poza nim.

Po raz kolejny dom stał się miejscem czułości, wzajemnych relacji, odpoczynku, a także wspólnego wyznawania najważniejszych wartości osobistych i rodzinnych. Urządzenia gospodarstwa domowego Candy zawsze dążyły do tego, by stać się częścią rodziny. Badania potwierdzają, że właśnie w taki sposób są one postrzegane przez klientów. Mamy nadzieję, że nasze strony pozwolą wzmocnić ten wizerunek i będą źródłem nowych pomysłów w utrzymaniu pozytywnych relacji z klientami, a także z partnerami branżowymi i finansowymi.

ROZWIŃ OPIS