PRODUCENCI
Deante
ul.Kościuszki 3, 90-418  Łódź

Od lat dbamy o wysoką jakość produktów

Marka DEANTE jest synonimem wysokiej jakości produktów wyposażenia łazienek i kuchni, cenionych i chętnie wybieranych przez Klientów z całej Polski oraz zagranicy. Doświadczenie w branży wykorzystywane jest w codziennej dbałości o zachowanie norm i standardów produkcji wszystkich grup asortymentowych. Certyfikat ISO 9001:2000 ma swoje odzwierciedlenie w najwyższym poziomie jakości produktów oferowanych przez Wytwórnię Armatury DEANTE. Podejmowane działania w zakresie norm produkcji i kontroli jakości, zaawansowanie technologiczne oraz wykorzystywanie najlepszych podzespołów pozwalają na udzielanie wieloletnich gwarancji na produkty DEANTE.

Znamy najnowsze trendy wzornictwa

Chcąc sprostać najbardziej wyszukanym gustom i oczekiwaniom Klientów, firma DEANTE cały czas jest otwarta na Państwa sugestie. Przy tworzeniu produktów podejmuje współpracę z polskimi projektantami, czego najnowszym owocem jest seria JaguarLine. Mając na uwadze najnowsze trendy w dekoracji wnętrz, ale pamiętając też o wygodzie użytkowania i realiach lokalnego rynku, każdego roku wprowadza nowości we wszystkich grupach produktowych. Dzięki temu Klienci DEANTE mogą wybierać z ponad 1500 artykułów wyposażenia łazienek i kuchni.

Szanujemy naszych partnerów handlowych

Deante cieszy się opinią rzetelnego i uczciwego partnera handlowego. Świadczą o tym wielokrotnie przyznane tytuły "Przedsiębiorstwo Fair Play" i "Solidny Partner".

ROZWIŃ OPIS