PRODUCENCI
Saint-Gobain Construction Products Polska
ul.Cybernetyki 21, 02-677  Warszawa
tel. 22 589 85 80, 801 620 000

Od 2009 Weber działa w ramach spółki Saint-Gobain Construction Products Polska, organizacji skupiającej producentów materiałów budowlanych z rodziny Saint-Gobain: Ecophon (dźwiękochłonne sufity podwieszane i panele ścienne), Isover (izolacje budowlane i techniczne z wełny mineralnej szklanej i skalnej oraz styropianu), Pam (rury, kształtki, armatura, uzbrojenie drogowe z żeliwa sferoidalnego dla wodociągów i kanalizacji), Rigips (płyty gipsowo-kartonowe i systemy suchej zabudowy wnętrz) oraz Weber.

Aktualnie Saint-Gobain Construction Products Polska zatrudnia ponad 900 pracowników i posiada 11 zakładów produkcyjnych.

ISOVER to marka materiałów izolacyjnych, która wraz z Rigips, Weber, Ecophon wchodzi w skład oferty produktów budowlanych firmy Saint-Gobain Construction Products Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Gliwicach należącą do Grupy Saint- Gobain.

Marka ISOVER, której produkty izolacyjne znacząco ograniczają emisję energii cieplnej do atmosfery, angażuje się w liczne działania uświadamiające istotę energooszczędności i propagujące ekologiczne zarządzanie domem.

ISOVER przystąpił do projektu dla firm Grupy Saint-Gobain - CARE 4, którego sygnatariusze zobowiązują się do czterokrotnej redukcji zużycia energii w nowobudowanych i poddawanych gruntownej renowacji budynkach użytkowanych przez spółki Saint-Gobain na świecie. Podczas ekonomicznego forum w Davos Saint-Gobain, której częścią jest ISOVER została uznana za jedną ze 100 firm najbardziej dbających o środowisko naturalne.

Firma maxit zajmuje się produkcją materiałów budowlanych z zakresu chemii budowlanej oraz keramzytu. Na rynku reprezentują nas handlowcy, doradcy techniczni, instruktorzy oraz przeszkoleni wykonawcy. Nasze produkty dostępne są w ogólnopolskiej sieci blisko 1000 punktów dystrybucji: hurtowni, punktów sprzedaży detalicznej i marketów budowlanych, oraz w ramach bezpośredniej sprzedaży projektowej.

Rynkowymi ambasadorami naszej firmy są dwie wiodące, cenione od lat marki: maxit (dawniej Optiroc) oraz Deitermann, wraz ze swoimi znanymi powszechnie produktami, rozwiązaniami, sposobami działania na rynku.

Wdrażamy technologie powstające w oparciu o różnorodne doświadczenia całej Grupy maxit. Wybieramy rozwiązania najlepsze, sprawdzone w różnych, czasami ekstremalnych warunkach klimatycznych, zaakceptowane przez wymagających klientów z całej Europy. Wyroby maxit są zgodne z najwyższymi europejskimi standardami jakości. Są bezpieczne dla zdrowia i środowiska.

Aktualnie możemy zaoferować ponad 300 znanych, wysoko cenionych, komplementarnych produktów i rozwiązań. Wśród nich znajdują się podkłady podłogowe, produkty elewacyjne, kleje do płytek i keramzyt - oferowane pod marką maxit - a także materiały i systemy do napraw konstrukcji oraz wykonywania izolacji przeciwwodnych - reprezentujące markę Deitermann.

Z naszych produktów można wybudować konstrukcję budynku, wykończyć jego wnętrza, a także wykonać elewację. Można wyremontować obiekt, naprawić konstrukcję, wykonać izolację i przeprowadzić wiele, wiele innych prac budowlanych, remontowych. Zrealizowane z udziałem naszych produktów obiekty znalazły uznanie wielu wykonawców i użytkowników.

ROZWIŃ OPIS
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT