PRODUCENCI
Botament Systembaustoffe
ul.Prądzyńskiego 20, 63-000  Środa Wielkopolska
tel. 61 286 45 20, -33

BOTAMENT® jest producentem nowoczesnych materiałów chemii budowlanej przeznaczonej dla profesjonalistów. Centrala firmy mieści się w Niemczech w Bottrop i należy do firmy MC Bauchemie, jednego z nielicznych przedsiębiorstw rodzinnych tego rodzaju w Niemczech.

Od 1993 roku siedziba BOTAMENT Polska mieści się w Środzie Wlkp., gdzie oprócz biura handlowego, technicznego, laboratorium, uruchomiona została produkcja. Dystrybucja produktów BOTAMENT® odbywa się wyłącznie poprzez autoryzowane hurtownie budowlane, które specjalizują się w naszych technologiach.

Firma w swoim programie produkcyjnym oprócz "zwykłych" posiada szereg specjalistycznych produktów, których zastosowanie wymaga stałego doradztwa technicznego.

Program produkcyjny:

  • Hydroizolacja budowli - kompleksowe rozwiązania w oparciu o emulsje bitumiczne zabezpieczające ściany fundamentowe, piwnice przed negatywnym działaniem wody; oferta obejmuje izolacje typu lekkiego, średniego i ciężkiego

  • Klejenie i spoinowanie płytek - zaprawy klejowe i do spoinowania płytek w łazienkach, balkonach i tarasach; prawidłowe wykonanie tarasu zapewni jego funkcjonalność na długie lata.

W ofercie firmy BOTAMENT® znajdują się kompleksowe rozwiązania w zakresie izolacji tarasów i balkonów oraz doradztwo techniczne na miejscu inwestycji.zastosowanie: przez obiekty użyteczności publicznej, baseny do posadzek najbardziej wymagających, narażonych na działanie czynników chemicznych w zakładach przemysłu spożywczego, laboratoriach

  • Obróbka betonu - profesjonalne materiały do naprawy powierzchni betonowych przed układaniem okładzin ceramicznych, oferta obejmuje masy naprawcze, masy szpachlowe, wylewki samopoziomujące

  • Płyta budowlana - wszechstronne zastosowanie w aranżacji pomieszczeń użytkowych, w szczególności nowoczesnych łazienek, jak również przy renowacji i remontach budynków (np. wyrównywanie ścian)

ROZWIŃ OPIS
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT