Malowanie budki lęgowej dla jerzyków

Kolejna historia w cyklu "Rob in Wood - w poszukiwaniu miłośników drewna" - podróży do pięknych ludzi i miejsc, z produktami Vidarona, którymi mistrz stolarki niepokornej zabezpiecza i upiększa prace i obiekty z drewna.

Niedźwiedzice - Wieś Bociana na Dolnym Śląsku, słynna jest z wielkiej liczby właśnie bocianów. Stowarzyszenie Przyjaciół Wsi Niedźwiedzice zaprosiło Rob in Wooda, by zbudował domki lęgowe dla jerzyków. Wizyta ekipy, budowa budek, zawieszenie na kominie miejscowej Szkoły, z udziałem miejscowej Straży Pożarnej i Zespołu ludowego - to wydarzenia, które przejdą do historii.

Zobaczcie sami... Rob in Wood do malowania daszku budki lęgowej zastosuje Impregnat ochrono-dekoracyjny ogrodowy marki Vidaron. To produkt, który impregnuje, chroni i dekoruje drewno. Dodatkowo impregnat Vidarona długotrwale zabezpiecza malowaną powierzchnię oraz zapewnia trwały kolor i efekt dekoracyjny.

Charakteryzuje się też wczesną odpornością malowanej powierzchni na deszcz oraz szybkim wysychaniem - powierzchnia sucha w dotyku będzie już po jednej godzinie. Impregnat ochrono-dekoracyjny ogrodowy Vidaron polecany jest do ochronno-dekoracyjnego malowania powierzchni drewnianych, szczególnie architektury ogrodowej, pergol, drewnianych elementów dekoracyjnych, altan, ogrodzeń i bram. Produkt zaś nie jest przeznaczony do impregnowania drewnianych podłóg, schodów i ciągów komunikacyjnych.

Patronat cyklu "Rob in Wood - w poszukiwaniu miłośników drewna": Vidaron.

Wsparcie techniczne: Waldemar Sokalski i Wojciech Kupś.

Zdjęcia: Patryk Dróżdż.

Montaż: Express Filmowy.

Pomysł i realizacja: Andrzej Papliński.

Producent: Budujemy Dom

FILMY PRZESŁANE PRZEZ FIRMĘ
FILMY OSTATNIO DODANE