Strefa prysznica – komfortowa i nowoczesna

Nowoczesne i minimalistyczne ściany kabin prysznicowych od Kermi stanowią idealne połączenie elegancji i funkcjonalności, doskonale komponując się z każdym aspektem wystroju łazienki. Ich unikatowy design, szczególnie w wersji walk-in, z prysznicem oddzielonym od reszty łazienki jedynie przez szeroką taflę szkła, kreuje atmosferę luksusowego, otwartego spa.

Strefa prysznica – komfortowa i nowoczesna

Kabina prysznicowa czy parawan nawannowy?

Na stronie producenta kabin prysznicowych, firmy Kermi, znajdziesz szeroką gamę rozwiązań dostosowanych do każdej łazienki. Oferta obejmuje kabiny typu walk-in, które charakteryzują się brakiem drzwi i elegancką taflą szkła oddzielającą przestrzeń kąpieli, kabiny zawiasowe oraz funkcjonalne parawany nawannowe.

Kermi wyróżnia się znakomitym designem, który idealnie wpasuje się w estetykę zarówno prywatnej łazienki, jak i ekskluzywnego spa. Ich kabiny wykonane są ze szkła dostępnego w różnych wersjach: przezroczystym, bielonym, szarym, a także z opcją piaskowanego wzoru, który zapewnia większą prywatność.

Dodatkowo, Kermi oferuje możliwość personalizacji produktów poprzez wybór różnych kombinacji kolorystycznych profili, zawiasów i uchwytów. Dostępne są również rozwiązania dla niestandardowych przestrzeni, takie jak zabudowy z skosami czy wycięciami.

Z tak szerokim asortymentem, Kermi pokazuje, że w kwestii projektowania łazienek, możliwości są niemal nieograniczone.

Produkty firmy Kermi wyróżnia doskonały design.

Kabina z lustrem – dwa w jednym

Integracja funkcji ścianki kabiny prysznicowej z lustrzanym wykończeniem stanowi innowacyjne rozwiązanie, które zasługuje na uwagę. Lustrzane szkło firmy Kermi to nowoczesna alternatywa dla tradycyjnych luster, wykorzystująca bezsrebrną technologię z dodatkiem chromu, tworzącą wielowarstwowy system.

To wyjątkowe szkło lustrzane można łączyć z kabinami prysznicowymi o grubościach szkła 6 lub 8 mm, dostępnymi w różnych konfiguracjach oferowanych przez Kermi. Można je zastosować na całej powierzchni, tylko na drzwiach kabiny, lub jako fragment na stałej ściance.

Szkło lustrzane Kermi wyróżnia się nie tylko swoją estetyką, ale także praktycznymi zaletami: jest odporne na korozję, parę wodną i działanie detergentów.

Co interesujące, gdy w kabinie jest ciemniej niż w reszcie łazienki, wnętrze jest widoczne z zewnątrz. W sytuacji przeciwnej – gdy światło jest silniejsze w kabinie niż w łazience – szkło staje się nieprzezroczyste, zapewniając prywatność.

Kabina prysznicowa w stylu Dark czy White?

Wybór idealnego wariantu kabiny prysznicowej zależy od Twojego osobistego gustu, a przy bogatej ofercie Kermi, decyzja może wymagać chwili zastanowienia.

Dla miłośników nowoczesności, linia Dark Edition, ze szczególnym uwzględnieniem koloru czarnego Soft, może być idealnym wyborem, zwłaszcza do łazienek o loftowym charakterze.

Linia WALK-IN XD wyróżnia się minimalistycznym designem i dostępna jest w czterech atrakcyjnych wariantach, z nadrukiem lub profilem.

Cechą charakterystyczną są cienkie, czarne profile, które tworzą kontrast z jasnymi powierzchniami, nadając pomieszczeniu poczucie porządku i lekkości. Do wyboru są profile lub printy w tym samym stylu, co profile.

Czerń pojawia się również w innych modelach Kermi: eleganckim WALK-IN XB, czarującym OSIA, prostolinijnym NICA oraz delikatnym LIGA.

Kabina prysznicowa WALK-IN XB Dark Edition.

Dla miłośników bieli, seria WHITE LINE oferuje czystą, minimalistyczną estetykę.

W linii tej znajdziesz modele takie jak WALK-IN XC z delikatnymi białymi profilami i dekorem Stripe 3, WALK-IN XB w eleganckiej bieli Soft z dekorem Stripe 4, WALK-IN NICA z systemem drzwi przesuwnych Soft-Open-Close, delikatnymi białymi profilami i dekorem V-Line oraz wahadłowo składaną WALK-IN LIGA z białymi akcentami kolorystycznymi i subtelnym wzorem H-Line.

Kabina prysznicowa WALK-IN XB Dark Edition.

Czysta kabina bez zacieków i kamienia

Szklane ściany kabin prysznicowych firmy Kermi zachowują swój estetyczny wygląd dzięki zastosowaniu powłoki KermiCLEAN.

Ta innowacyjna technologia, podobnie jak teflon na patelni, zapobiega osadzaniu się kropli wody, kamienia i resztek mydła, gwarantując czystość i przejrzystość szkła. Dodatkowo, powłoka ta zapewnia wyższą higienę, ponieważ zapobiega rozmnażaniu się zarazków i bakterii.

Powłoka KermiCLEAN ułatwia utrzymać kabinęprysznicową w czystości minimalnym nakładem sił.

Zastosowanie KermiCLEAN oznacza, że czyszczenie kabiny prysznicowej staje się rzadsze i znacznie łatwiejsze.

To nie tylko podnosi Twój komfort użytkowania, ale także przyczynia się do oszczędności finansowych poprzez zmniejszone zużycie wody i środków czyszczących. Korzystanie z tej technologii to także krok w stronę ochrony środowiska.


Opracowanie: BudownictwoB2B.pl

Zdjęcia: Kermi

Komentarze

FILMY OSTATNIO DODANE
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT