Szuflady z organizerami - gwarancja porządku w garderobie

Szuflady wyposażone w specjalne wkłady na drobiazgi są przede wszystkim praktyczne - wszystkie przedmioty leżą w uporządkowany sposób, nie przykrywają się nawzajem, co ułatwia ich znalezienie. Trudo się więc dziwić, że ich popularność z roku na rok rośnie. Co najważniejsze, dobrze sprawdzą się nie tylko w kuchni, ale również w garderobie.

Szuflady z organizerami - gwarancja porządku w garderobie

Dlaczego warto wyposażyć szuflady w organizery?

Choć szuflady pojawiały się w meblach od zawsze, chyba jeszcze nigdy nie były tak popularne jak obecnie. Doceniamy je za możliwość schowania w nich absolutnie wszystkiego. W tych płytkich najczęściej „lądują” drobiazgi, zaś w tych głębszych: rzeczy większe i mniej poręczne, które dzięki pełnemu wysuwowi są znacznie łatwiej dostępne niż w tradycyjnych szafkach.

Najczęściej szuflady znajdują zastosowanie w meblach kuchennych – w szafkach dolnych, wyspach, a ostatnio również spiżarkach. Ale nie tylko! Okazuje się, że to rozwiązanie znacznie bardziej uniwersalne. Z ich walorów równie dobrze korzystać możemy na przykład w sypialniach i garderobach. Dostępne w wersji tradycyjnej – frontowej i coraz popularniejszej – wewnętrznej z dekoracyjnym przeszkleniem, szuflady Slim Box znakomicie sprawdzają się w przechowywaniu osobistych drobiazgów. Schować w nich można m.in: biżuterię, krawaty, zegarki, bieliznę, ale także ubrania wszelkiego typu i duże tekstylia.

Garderoba wyposażona w pantograf
Garderoba wyposażona w szuflady z organizerami będzie jeszcze bardziej uporządkowana fot. REJS Sp. z o.o.
 

W jakie organizery wyposażyć szuflady Slim Box?

Uporządkowanie produktów, które przechowujemy w szufladach Slim Box jest o wiele łatwiejsze, gdy skorzystamy z gotowych systemów organizacji. Sprawdzą się zwłaszcza specjalne wkłady, które zaprojektowane zostały z myślą o garderobie, a także o zróżnicowanych potrzebach kobiet i mężczyzn.

Wkłady do Slim Box dostępne są w dwóch eleganckich wydaniach wykonanych z materiałów wysokiej jakości. Połączenie śmietankowej bieli z głębią czarnego aksamitu tworzy ultra kobiece wnętrze, które pięknie wyeksponuje zarówno złotą, jak i srebrną biżuterię, zegarki czy kolorowe dodatki. Odważne zestawienie czarnej skóry ekologicznej z miedzianym aksamitem, podkreśli natomiast męską przestrzeń, w której swoje miejsce znajdą: idealnie poukładane krawaty, zegarki czy spinki do mankietów. Całość dopełniają ozdobne przeszycia i grawer, dzięki czemu wkłady mają nie tylko funkcję użytkową, ale również dekoracyjną wymienia Joanna Posadzy, Dyrektor Marketingu firmy REJS.

Wkłady do szuflad REJS na biżuterię
Wkłady marki REJS doskonale nadają się do przechowywania biżuterii fot. REJS Sp. z o.o.
 

Oba warianty wkładów do Slim Box dostępne są w 6 modułach, które można dowolnie zestawiać i konfigurować, tak aby dopasować je i do specyfiki szuflady, i do własnych potrzeb. Wygodne gniazda i komory różnej wielkości uniemożliwią drobiazgom przesuwanie się i mieszanie, a także zabezpieczą je przed uszkodzeniem. Wyłożone aksamitem wnętrze przegród eliminuje ryzyko zarysowania czy zmatowienia błyszczących zegarków, biżuterii czy okularów.

Aby dopasować wkłady do szuflady jaką posiadamy, wystarczy ustalić szerokość jej frontu, a następnie wybrać odpowiednie moduły i ich kolorystykę. Montaż jest bajecznie prosty – wkłady wystarczy wsunąć i gotowe. Dzięki nim każda rzecz w Slim Box będzie zawsze na swoim miejscu – zarazem schowana i pięknie wyeksponowana - wyjaśnia Joanna Posadzy.

źródło i zdjęcia: REJS Sp. z o.o.

Komentarze

FILMY PRZESŁANE PRZEZ FIRMĘ
FILMY OSTATNIO DODANE
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT