M18 FUEL™ 1” Klucz Udarowy Kolejowy z Pierścieniem – praca na kolei nigdy nie była tak komfortowa

Założone w 1924 roku MILWAUKEE® świętuje w tym roku stulecie innowacji w obszarze rozwiązań dla profesjonalistów. Marka wprowadza nowość dla sektora kolejowego – M18 FUEL™ 1” Klucz Udarowy Kolejowy z Pierścieniem, uhonorowany prestiżową nagrodą TOPBUILDER 2024 za wyjątkową jakość oraz pozytywny wpływ na efektywność i bezpieczeństwo pracy.

M18 FUEL™ 1” Klucz Udarowy Kolejowy z Pierścieniem – praca na kolei nigdy nie była tak komfortowa

Stulecie kreowania nowych standardów

MILWAUKEE®, produkując narzędzia, środki ochrony indywidualnej, oświetlenie oraz system przechowywania PACKOUT™ zaprojektowane do zaspokojenia potrzeb wielu branż – w tym budowlanej, transportowej, architektury krajobrazu i ogrodnictwa, hydraulicznej, stolarskiej czy dekarskiej, kontynuuje swoją misję dostarczania innowacji z hasłem na uczczenie stulecia działalności: „Dopiero zaczynamy”.

Tym razem marka postanowiła zadbać o specyficzne wymagania pracowników zajmujących się utrzymaniem infrastruktury kolejowej i stworzyła – M18 FUEL™ 1” Klucz Udarowy Kolejowy z Pierścieniem.

Nowoczesne rozwiązania dla kolei

Jednym z głównych problemów, z jakimi borykają się profesjonaliści w tej branży, jest ciężar używanych narzędzi.

Klucze udarowe kolejowe mogą ważyć nawet 20 kilogramów, co czyni ich używanie szczególnie uciążliwym i szkodliwym dla kręgosłupa podczas długotrwałych prac związanych z odkręcaniem i przykręcaniem dużej ilości śrub.

Waga naszego klucza udarowego z pierścieniem bezpośrednio przekłada się na zmniejszenie obciążenia układu mięśniowo-szkieletowego jednocześnie redukując zmęczenie użytkownika, co pozwala na dłuższą, bardziej ergonomiczną i efektywną pracę. Narzędzie spełnia wszystkie techniczne wymagania związane z pracą przy torach, a jednocześnie zapewnia komfort i bezpieczeństwo – mówi Andrzej Wieder, Head of Sales PPE MILWAUKEE® CEE.

Narzędzie M18 FUEL™ 1" spełnia wszystkie techniczne wymagania związane z pracą przy torach.

Lekkie i mocne – idealne dla profesjonalistów

M18 FUEL™ 1" jest o 60% lżejszy niż tradycyjne klucze udarowe, ważąc zaledwie 7,8 kg z baterią 12.0 Ah.

Przy imponującym momencie obrotowym wynoszącym 2000 Nm, narzędzie świetnie sobie radzi nawet z najbardziej opornymi i zardzewiałymi śrubami. To niezastąpiony element wyposażenia każdego specjalisty zajmującego się konserwacją torów kolejowych.

Wygoda pracy to podstawa

Ergonomiczna konstrukcja klucza udarowego pozwala na pracę w wygodnej, wyprostowanej pozycji, co jest kluczowe podczas długotrwałych zadań. Komfort użytkowania dodatkowo zwiększa wygodny uchwyt do przenoszenia.

Dwie diody LED zapewniają doskonałą widoczność w trudnych warunkach oświetleniowych, ułatwiając pracę nawet w najbardziej nieprzyjaznym otoczeniu.

Innowacje dla bezpieczeństwa

M18 FUEL™ 1" został wyposażony w funkcję automatycznego wyłączania po 1,4 sekundy, co przeciwdziała nadmiernemu dokręcaniu i zapobiega uszkodzeniu śruby. To rozwiązanie zwiększa bezpieczeństwo pracy i minimalizuje ryzyko awarii.

MILWAUKEE® od lat słynie z tworzenia narzędzi, które podnoszą standardy pracy w różnych branżach.

Dzięki nim profesjonaliści mogą wykonywać swoją pracę szybciej, bezpieczniej i z większą precyzją. Wydaje się, że klucz udarowy to proste narzędzie – bez przestrzeni na innowacje. M18 FUEL™ 1” Klucz Udarowy Kolejowy z Pierścieniem udowadnia, że jest inaczej.

Komentarze

FILMY OSTATNIO DODANE
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT