Kostka brukowa Chyżbet: piękno i trwałość na lata

Kiedy mowa o kostce brukowej, wielu osobom niezwiązanym z branżą budowlaną może nie być znane, że na rynku znajdziemy wiele jej rodzajów, różniących się właściwościami i zastosowaniem. Jakie typy kostki oferuje firma Chyżbet?

Kostka brukowa Chyżbet: piękno i trwałość na lata

Kostka brukowa w ofercie Chyżbet

Kostki śrutowane – ten typ kostki brukowej powstaje przez strzelanie stalowym śrutem w obrabiany materiał. Proces ten odsłania kruszywo, tworząc unikalną, nieco chropowatą teksturę. Barwy są delikatne, pastelowe, przypominające naturalne porfiry.

Kostki płukane – głównym celem tego procesu jest odsłonięcie wierzchniej warstwy kruszywa, aby wyeksponować jego nierówną, chropowatą fakturę, która pięknie mieni się w słońcu. Efekt ten uzyskuje się poprzez mycie kruszywa wodą pod ciśnieniem. Kostki występują w intensywnych odcieniach pięciu chłodnych i czterech ciepłych barw.

Efektowne zestawienie jasnego granitu płukanego cytryn oraz czarno-szarego.

Kostki antico – ten rodzaj kostki prezentuje wyjątkowy efekt uzyskany poprzez obijanie poszczególnych elementów. Doskonale imituje wygląd naturalnego kamienia, przypominając historyczny starobruk. Szczególnie polecany dla tych, którzy cenią niezwykłe rozwiązania i efektowne kombinacje.

Kostki kolormix – charakterystyczną cechą tego wariantu jest efektowna mieszanka barw, która powstaje przez połączenie różnych odcieni na pojedynczym elemencie. Przenikające się szarości, czerwienie i beże tworzą harmonijną i atrakcyjną kompozycję, idealną na każdy plac czy przydomowy podjazd.

Podstawowy wariant kostki – prosta stylistyka, doskonała jakość i korzystna cena sprawiają, że klasyczna kostka brukowa Chyżbet jest rozwiązaniem uniwersalnym. Sprawdza się zarówno na małych, jak i dużych powierzchniach, dobrze dopasowując się do różnorodnych otoczeń.


Źródło i zdjęcia: Chyżbet

Komentarze

FILMY OSTATNIO DODANE
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT