Inspiracje produktowe na żywo

Wiele osób już na początku roku zaczyna aktywnie poszukiwać aranżacyjnych inspiracji, stanowiących podstawę do późniejszego kreowania przestrzeni wokół domu. Gdy nadejdą cieplejsze, wiosenne dni warto poszukiwania te rozwinąć o wizyty w specjalnie zaprojektowanych ogrodach wystawowych, gdzie konkretne rozwiązania wykończeniowe zaprezentowane są w formie gotowych, atrakcyjnych propozycji.

Inspiracje produktowe na żywo

Dostępne na terenach Autoryzowanych Punktów Sprzedaży Libet Platinium w całym kraju, a także w ramach dwóch specjalnych przestrzeni Libet design w Łodzi i w Libiążu, tak zwane ogrody wystawowe obfitują w atrakcyjne kompozycje, ukazujące możliwości estetycznego i funkcjonalnego wykorzystania produktów Libet.

Z powodzeniem prezentują one szeroki wachlarz zastosowań kostki brukowej, płyt tarasowych oraz innych materiałów, służących do atrakcyjnego i praktycznego zagospodarowania terenu wokół budynku i nie tylko. Specjalnie zaprojektowane ekspozycje umożliwiają odwiedzającym wybór konkretnych, potrzebnych rozwiązań lub stanowią dla nich inspirację do tworzenia własnych wizji wykończenia przestrzeni. Podstawę aranżacji stanowią tu rozmaite rodzaje kostek i płyt, różniących się między sobą kolorem, fakturą, kształtem czy rozmiarem oraz liczne propozycje wykorzystania elementów małej architektury, takich jak ogrodzenia, murki lub siedziska. Dodatkowo, poszczególne kombinacje produktów niejednokrotnie są przedstawiane w połączeniu z akcentami roślinnymi, dzięki czemu otoczenie nabiera rzeczywiście charakteru ogrodu.

Podziwianie walorów estetycznych prezentowanych ekspozycji to dla inwestorów, architektów i wykonawców doskonały sposób na połączenie przyjemnego z pożytecznym. Możliwość przetestowania "na żywo" poszczególnych elementów i sposobów ich wykorzystania nie tylko pobudza kreatywność, ale też pozwala wyeliminować ewentualne błędy podczas późniejszego aranżowania otoczenia. Sieć ogrodów wystawowych przy punktach sprzedaży Libet Platinium cały czas się rozszerza. Każdy jest inny i składa się z odmiennych stylistycznie i funkcjonalnie stref, które razem tworzą spójną całość.

Prezentacje ogrodów Libet design oraz adresy Autoryzowanych Punktów Sprzedaży Libet Platinium dostępne są na stronie www.libet.pl.

Libet S.A.
ul. Powstańców Śląskich 5, 53-332 Wrocław
infolinia: 801 542 381
www.libet.pl

Komentarze

FILMY OSTATNIO DODANE
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT