Jak szybko i łatwo odmienić wnętrze? Postaw na Fitwall!

Aranżacja ścian może wykraczać poza tradycyjny wybór kolorów farb, tapet czy zawieszanych na nich dzieł sztuki. W istocie, ściany same mogą stać się elementem dekoracyjnym. Wykorzystanie paneli mineralnych Fitwall od KRION sprawia, że wykończenie i zabezpieczenie ścian staje się zarówno łatwiejsze, jak i bardziej spektakularne.

Jak szybko i łatwo odmienić wnętrze? Postaw na Fitwall!

Duże płyty ścienne zyskują na popularności jako rozwiązanie dekoracyjne, które znajduje zastosowanie nie tylko w przestrzeniach komercyjnych, ale także w domach i mieszkaniach. Dlaczego jest to wybór godny uwagi? Powodów jest mnóstwo.

Okładziny ekologiczne i łatwe w montażu

Panele mineralne Fitwall od KRION, należącej do hiszpańskiej grupy Porcelanosa, wyróżniają się ekologicznym profilem i prostotą instalacji. Te wytrzymałe na warunki zewnętrzne, takie jak wysoka temperatura czy drobne uszkodzenia mechaniczne, panele zapewniają ścianom długotrwały, nieskazitelny wygląd.

Utrzymanie ich w czystości jest łatwe, a ewentualne niedoskonałości można skorygować przy użyciu specjalnego wypełniacza do spoin.

Wykonane z unikatowego, ekologicznego materiału, w którym minerały połączono z żywicą zawierającą przetworzony PET, panele Fitwall charakteryzują się niską emisją substancji lotnych, co przekłada się na bezpieczeństwo i komfort użytkowania.

Ich lekkość (waga wynosi od 6 do 10 kg/m2, w zależności od wzoru) oraz elastyczność umożliwiają łatwe cięcie do wymaganych rozmiarów, co ułatwia dopasowanie do różnorodnych powierzchni, w tym również do ścian zakrzywionych.

Panele mineralne Fitwall wyróżniają się ekologicznym profilem i prostotą instalacji.

Panele ścienne jak kamień i jak drewno

Panele Fitwall wyróżniają się nie tylko funkcjonalnością, ale również wyjątkowym efektem estetycznym. Ich zdolność do wiernego imitowania naturalnego drewna, betonu, tkanin i kamienia umożliwia szybką i łatwą transformację wnętrz.

W Polsce marka Decores, dystrybuowana przez Grupę REJS, oferuje bogatą gamę paneli Fitwall, w tym 4 serie i 9 wzorów w różnych odcieniach.

Szczególnie wyróżnia się wzór Doghe z serii Wood, który naśladuje drewno i nawiązuje do modnych dekad temu boazerii, teraz ponownie zyskujących na popularności. Doghe, dostępne w odcieniach Roble Nature, Roble Murano i Nogal Americano, oddają urok naturalnego drewna, nie wymagając przy tym konserwacji.

Inny charakter prezentuje wzór Mattonella z serii Cotto, inspirowany ceramiką, który zaskakuje symetrią i nieregularnością ułożenia prostopadłościanów, tworząc efekt ruchu i pięknie odbijając światło. Dostępny jest w pięciu odcieniach, w tym Bianco i Rosato.

Panele Fitwall wyróżniają się nie tylko funkcjonalnością, ale również wyjątkowym efektem estetycznym.

Panele z serii Concrete, inspirowane betonem, takie jak Arco, Wave i Rolling, charakteryzują się subtelnymi prążkami i chropowatością, nawiązując do rzymskiej architektury w nowoczesnej interpretacji, co tworzy nieodparte wrażenie na dużych powierzchniach.

Seria Creative oferuje jeszcze większą różnorodność i oryginalność. Wzory takie jak Willow, Palm i Shades imitują różnorodne materiały od grubego splotu po tradycyjne plecionki i kruche wafelki. Wzór Oz, mieszanka różnych faktur i powierzchni, układanych w jodełkę, zapewnia niezwykłą grę świateł i spektakularny efekt końcowy, dostępny w pięciu odcieniach.

Więcej informacji oraz pełną ofertę można znaleźć na stronach www.rejs.eu i www.e-rejs.eu.


Źródło i zdjęcia: REJS

Komentarze

FILMY PRZESŁANE PRZEZ FIRMĘ
FILMY OSTATNIO DODANE
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT