Praktyczne porady - wiosenne porządki w szafie

Wyjmowanie i wkładanie ubrań do szały nie zawsze jest wystarczająco komfortowe, zwłaszcza gdy znajdują się na wyższych pułkach. Jak wiele razy zdarzyło się porozrzucać ułożone rzeczy w poszukiwaniu tej właściwiej? Czy możemy w prostszy sposób korzystać z szafy lub garderoby? Owszem.

Praktyczne porady - wiosenne porządki w szafie

Garderoba wygodna w korzystaniu

Rozwiązaniem jest pantograf, który zapewnia łatwiejszy dostęp do ubrań i więcej przestrzeń przechowywania. Powszechnie przyjmuje się, że idealna szafa jest pojemna, funkcjonalna, optymalnie wykorzystana i perfekcyjnie zorganizowana.

Jednak nie każdy może cieszyć się posiadaniem takiej szafy. Na ogół problemem jest brak miejsca lub zła organizacja. Czy oprócz totalnego remontu i wymiany mebli możemy zrobić coś, by uporządkować rzeczy w szafie i ułatwić korzystanie z niej?

Odpowiednie wykorzystanie miejsca, którym dysponujemy jest kluczem do ładu w przestrzeni przechowywania. Dostępne są akcesoria, które nam ten proces ułatwią.

- Pantograf to w istocie rodzaj drążka z zamocowanym na środku wygodnym uchwytem i wytrzymałymi podnośnikami olejowymi. Dzięki nim można go szybko i bez wysiłku opuścić do wygodnej pozycji, tak by zdjęcie lub powieszenie wieszaka było łatwiejsze i nie wymagało używania krzesła. W ten sposób możemy wykorzystać całą przestrzeń szafy – nawet tę zlokalizowaną pod samym sufitem, przy jednoczesnym zachowaniu komfortu korzystania. - wyjaśnia Damian Rybak, doradca ds. produktu firmy REJS, polskiego producenta akcesoriów meblowych.

- Mało tego, wykorzystując pantograf, możemy również zamocować drążki w szafie na dwóch poziomach, co dwukrotnie zwiększy przestrzeń do przechowywania ubrań. To idealne rozwiązanie nie tylko dla osób o niższym wzroście, ale również w przypadku naprawdę wysokiej zabudowy.

REJS ma w swojej ofercie pantografy dostępne w trzech szerokościach regulowanych w zakresie: 450-600, 600-830 i 830-1100 mm. Pozwala to bez  trudu dopasować odpowiedni model do szafy. Do wyboru są dwie wersje kolorystyczne - czarną obudowę z chromowanym drążkiem i czarną obudowę z lakierowanym, czarnym drążkiem. Sam montaż pantografów oraz ich późniejsza obsługa są bardzo proste. Maksymalny udźwig to 12 kg.

Źródło i zdjęcia: REJS

Komentarze

FILMY PRZESŁANE PRZEZ FIRMĘ
FILMY OSTATNIO DODANE