Aluprof zgarnia nagrody w najważniejszych konkursach branżowych

Aluprof, jako lider rynku, zakończyło pierwsze półrocze z imponującymi osiągnięciami, nie spoczywając na laurach. W ciągu kilku miesięcy firma wzbogaciła się o nowe prestiżowe tytuły w najważniejszych konkursach branżowych i biznesowych.

Aluprof zgarnia nagrody w najważniejszych konkursach branżowych

Przemyślana strategia rozwoju oraz innowacyjność produktów przyniosły firmie liczne nagrody, takie jak TopBuilder, Budowlana Firma Roku, Budowlana Marka Roku, Ambasador Polskiej Gospodarki 2024 oraz wyróżnienie w programie „Innowacyjne Rozwiązania Branży Stolarki”.

Mocne rozpoczęcie roku

Pierwsze półrocze było dla Aluprof wyjątkowo udane, czego dowodem są nie tylko doskonałe wyniki finansowe, ale także liczne wyróżnienia zdobyte w ostatnim czasie.

Firma otrzymała prestiżowy tytuł „Budowlanej Firmy Roku”, przyznawany najdynamiczniej rozwijającym się przedsiębiorstwom w kraju, które wyróżniają się na tle konkurencji.

Kapituła konkursu po raz kolejny uhonorowała prezesa zarządu Aluprof, Tomasza Grelę, tytułem „Osobowości Branży”. To podwójne wyróżnienie potwierdza, że zarówno strategia firmy, jak i jej zarządzanie, są wzorcem dla innych przedsiębiorstw w branży.

Sukcesy Aluprof zostały również docenione przez Business Centre Club, który przyznał firmie tytuł Ambasadora Polskiej Gospodarki 2024 w kategorii „Marka Europejska”.

Nagroda ta trafia do firm o silnej pozycji i dużej rozpoznawalności w Europie, kojarzonych z wysokiej jakości wyrobami lub usługami.

Aluprof znalazł się także na drugim miejscu w rankingu największych polskich producentów stolarki i systemów do okien i drzwi, opracowanym przez tygodnik „Wprost” we współpracy z Dun & Bradstreet.

Co ważne, sukcesy biznesowe firmy idą w parze z przejrzystością i wysoką etyką działalności.

Dowodem na to jest tytuł „Zaufanego Kontrahenta 2024”, przyznany przez Krajowy Instytut Prawa Gospodarczego, który promuje transparentność i uczciwość jako fundamenty nowoczesnej gospodarki i bezpiecznego biznesu.

Sukcesy na wielu polach

Poza wynikami biznesowymi, Aluprof został doceniony przez ekspertów za innowacyjność i wysoką jakość swoich produktów. W 16. edycji plebiscytu TopBuilder, organizowanego przez magazyn „Builder”, firma zdobyła dwie nagrody.

Tytuł TopBuilder 2024 w kategorii „Produkty” otrzymało rewolucyjne rozwiązanie SkyTwin, które łączy roletę zewnętrzną i screena w jednym produkcie, stanowiąc innowację na rynku ochron przeciwsłonecznych.

Drugie wyróżnienie przyznano za fasadę MB-MT50N – rozwiązanie o wysokiej izolacyjności termicznej, spełniające wytyczne certyfikacji Cradle to Cradle oraz wymagania budownictwa zrównoważonego.

Produkty Aluprof zostały również docenione w programie „Innowacyjne Rozwiązania Branży Stolarki”, organizowanym przez Stolarkę VIP. Podczas 35.

Konwentu Stolarki w Gniewie, firmę wyróżniono za zaangażowanie w innowacyjność oraz wprowadzanie na rynek nowoczesnych technologii, które dbają o komfort i bezpieczeństwo użytkowników.

W tym plebiscycie nagrody również trafiły do systemu roleto-screena SkyTwin oraz fasady MB-MT50N SI.

Aluprof z tytułem Złotej Budowlanej Marki Roku 2024 w kategorii systemy roletowe.

Zdobyte nagrody potwierdzeniem innowacyjności

Pomimo tak dużej liczby nagród zdobytych w ostatnich miesiącach Aluprof nie zwalnia tempa.

Spółka została właśnie nagrodzona przez organizatorów prestiżowego rankingu Budowlana Marka Roku i już po raz 10. w jej ręce trafiły tytuły: Budowlanej Marki Roku 2024 i Championa Roku 2024 w kategoriach profile okienne aluminiowe i systemy roletowe.

Nagrody branżowe stanowią dla nas ogromny powód do dumy i swego rodzaju uhonorowanie pracy całej firmy. Zdobywane regularnie prestiżowe wyróżnienia są potwierdzeniem wysokiej jakości i innowacyjności oferowanych przez nas rozwiązań. Rozwiązań, które uwzględniają zmieniające się trendy, zaostrzające się normy, zwłaszcza w kwestiach proekologicznych, a przede wszystkim aktualne potrzeby naszych klientów. Nagrody te stanowią też dla nas motywację do dalszych intensywnych działań, dzięki którym możemy nie tylko inspirować całą branżę, ale też wprowadzać na rynek kolejne rewolucyjne produkty – podsumowuje Bożena Ryszka, dyrektor Marketingu i PR firmy Aluprof.

Konkurs „Obiekt Roku w Systemach Aluprof”

Obiekt Roku w Systemach Aluprof” to prestiżowy, międzynarodowy konkurs, który wyróżnia i promuje najlepsze polskie i zagraniczne realizacje architektoniczne wykorzystujące innowacyjne systemy aluminiowe Aluprof.

Konkurs skierowany jest do pracowni architektonicznych, samodzielnych architektów, deweloperów, inwestorów oraz generalnych wykonawców.

Jury, w skład którego wchodzą najwybitniejsi polscy architekci, wybiera zgłoszone obiekty, które wyróżniają się wyjątkową estetyką i funkcjonalnością, jednocześnie wpisując się w założenia zrównoważonego, ekologicznego budownictwa.

Konkurs odbywa się co dwa lata, a w tym roku będzie to piąta edycja. Termin zgłoszeń do tegorocznej edycji został przedłużony do 15 lipca.

Towarzyszący konkursowi projekt „Future Builders” to wyjątkowa platforma komunikacyjna, której celem jest stworzenie przestrzeni do merytorycznej dyskusji, edukacji i inspirowania przyszłych pokoleń architektów i inżynierów w kontekście zrównoważonego budownictwa.

W ramach projektu organizowane są warsztaty, seminaria oraz spotkania z czołowymi polskimi i zagranicznymi architektami oraz ekspertami branży budowlanej.

Wśród dotychczasowych panelistów „Future Builders” znaleźli się m.in. Bogdan Zaha z pracowni Zaha Hadid, Álvaro Leite Siza Vieira, Jacek Ewý, Przemo Łukasik, Robert Konieczny, Zbigniew Maćków, Tomasz Konior, Agnieszka Kalinowska-Sołtys, Alicja Kuczera, Robert Schmitz i Ewa Kuryłowicz.


Źródło i zdjęcia: Aluprof

Komentarze

FILMY OSTATNIO DODANE
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT