Pracownia Przewrotu Kopernikańskiego już otwarta

Pracownia Przewrotu Kopernikańskiego przy Centrum Nauki Kopernik w Warszawie została oficjalnie otwarta. W przestrzeni pełnej innowacji zastosowane zostały akustyczne podłogi ISOVER i WEBER oraz ściany działowe RIGIPS.

Pracownia Przewrotu Kopernikańskiego już otwarta

To pierwszy tego typu ośrodek badawczo-rozwojowy i popularyzujący naukę w naszym kraju dostępny dla każdego.

Na parterze obiektu, Saint-Gobain ma własne miejsce spotkań z partnerami, przedstawicielami uczelni wyższych, organizacji pozarządowych i firm branżowych, tam też w szerokim gronie będzie się rozmawiać o przyszłości ludzi i planety, zgodnie z celem nadrzędnym: Making The World a Better Home.

Oprócz wełny szklanej ISOVER, systemu ściany działowej RIGIPS i chemii budowlanej WEBER do budowy tego innowacyjnego obiektu użyto rozwiązań innych marek Saint-Gobain, jak sufity akustyczne Ecophon, szkło Glass i Glassolutions oraz szkło ogniochronne Vetrotech.

Pierwsze wydarzenie w przestrzeni Saint-Gobain na terenie PPK odbyło się w ramach projektu Innowatory Wprost, a już wkrótce planowany jest krajowy finał konkursu dla studentów architektury Architecture Student Contest 2023 i wiele innych.

 

źródło i zdjęcia: ISOVER

Komentarze

FILMY PRZESŁANE PRZEZ FIRMĘ
FILMY OSTATNIO DODANE
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT