Aluprof otrzymał cztery wyróżnienia w rankingu Budowlana Marka Roku

Ranking Budowlana Marka Roku prowadzony jest od 2005 roku w celu zbadania preferencji wykonawców i wyłonienie marek o najwyższym zaufaniu. Respondenci spontanicznie wskazują ulubione oraz najczęściej wykorzystywane produkty. Obrana metoda sprawa, że wyniki rankingu są bardzo opiniotwórcze, a wysokie miejsce w nim cenione przez dostawców.

Aluprof otrzymał cztery wyróżnienia w rankingu Budowlana Marka Roku

Firma Aluprof jest w kilkunastoletniej historii tego zestawienia prawdziwym multimedalistą. Nic dziwnego zatem, że i w tym roku, na uroczystej gali prowadzonej przez znanego aktora Cezarego Pazurę, nie obyło się bez nagród:

  • Złotego Championa Roku 2021 w kategorii Systemy Roletowe,
  • Złotego Championa Roku 2021 w kategorii Profile Okienne Aluminiowe,
  • Złotej Budowlanej Marki Roku w kategorii Systemy Roletowe oraz
  • Złotej Budowlanej Marki Roku w kategorii Profile Okienne Aluminiowe.

Nagrody w rankingu Budowlana Marka Roku przyznawane są za „sukcesy w kreowaniu silnej marki na rynku materiałów budowlanych”. W imieniu firmy Aluprof wyróżnienia odebrała Iwona Bródka, dyrektor biura wsparcia technicznego w Warszawie.

Nie są to jedyne nagrody przyznane Aluprof w ostatnim czasie. Niespełna miesiąc temu marka Aluprof został uhonorowana dwoma wyróżnieniami w ogólnopolskim programie "Dobra Marka".

Wielkie sukcesy to wielka odpowiedzialność. Mamy już za sobą etap zdobywania zaufania klientów. Dziś staramy się tego raz zdobytego zaufania nie zawieść, zarówno rozwijając naszą ofertę i poszerzając ją stale o innowacyjne rozwiązania, jak i poświęcając wiele uwagi obsłudze klienta. Nasza coroczna tu obecność to najlepsze świadectwo tego, że dzięki codziennej sumiennej pracy udaje nam się to osiągnąć oświadczyła Bożena Ryszka, dyrektor działu marketingu i PR w Aluprof SA.

źródło zdjęcia: Aluprof SA

Komentarze

FILMY OSTATNIO DODANE