Od dwóch dekad mocowania z charakterystycznym znakiem rybki są dostępne we wszystkich kanałach sprzedaży w Polsce. Założona w 1997 r. spółka na początku swojej działalności zajmowała się przede wszystkim dystrybucją produktów z logo fischer, Upat i Kress. Dzięki dynamicznemu rozwojowi cztery lata później jednostka stała się częścią Grupy fischer i zarazem oficjalnym przedstawicielem niemieckiego producenta w Polsce. Dziś fischerpolska zatrudnia ponad 70 pracowników, a w portfolio posiada przeszło 14 tys. systemów mocowań do każdego materiału budowlanego i wszystkich zastosowań.
Tegoroczny jubileusz stał się doskonałą okazją, aby podsumować 20-lecie działalności, ale też w sposób szczególny podziękować kluczowym partnerom biznesowym oraz naszym pracownikom. W trakcie uroczystej gali, w obecności przedstawicieli Grupy fischer, symbolicznie nagrodziliśmy współpracowników i kontrahentów, którzy są z nami od samego początku, mówi Artur Pławny, dyrektor ds. strategii produktowej i marketingu w fischerpolska. Bankiet jubileuszowy odbył się 14 listopada w urokliwych wnętrzach Sali Jana Haluszki w Kopalni Soli "Wieliczka". Wśród ponad stu zaproszonych gości znaleźli się przedstawiciele Grupy fischer - prezes zarządu Dirk Schallock, dyrektor zarządzający w Azji i na Bliskim Wschodzie, Alexander Bassler, dyrektor regionalny, Johannes Konrad i kierownik sprzedaży, Dieter Zwick. W imieniu polskiej spółki przemawiał dyrektor zarządzający, Artur Hoffman.
W trakcie swojej dotychczasowej działalności firma fischerpolska otrzymała m.in. następujące wyróżnienia: Diamenty Forbsa 2010 w województwie małopolskim, Gazelę Biznesu 2014, tytuł Kreatora Budownictwa Roku 2016 i trzykrotnie nagrodę Top Builder za oprogramowanie Fixperience dla projektantów i inżynierów, kołek ramowy SXRL oraz śrubę do betonu ULTRACUT FBS II. W Polsce innowacyjne rozwiązania marki znalazły zastosowanie przy takich inwestycjach, jak budowa Stadionu Narodowego, III etap modernizacji linii kolejowej E59 Poznań-Wrocław, rozbudowa II linii warszawskiego metra czy budowa najwyższego wieżowca w Polsce - Varso Tower.
źródło i zdjęcie: fischer Polska
Komentarze