Letnia promocja WIŚNIOWSKI - smart dom w zasięgu ręki!

Nowoczesne rozwiązania SMART stały się integralną częścią naszej codzienności, ułatwiając i uprzyjemniając życie. Za pomocą smartfona możesz otworzyć bramę dla kuriera lub wpuścić do domu dziecko, które zapomniało kluczy. Taką wygodę oferuje marka WIŚNIOWSKI. W ramach letniej promocji, przy zakupie wybranych produktów WIŚNIOWSKI, otrzymasz centralę smart home od Somfy za symboliczną złotówkę.

Letnia promocja WIŚNIOWSKI - smart dom w zasięgu ręki!

Koniec z szukaniem pilota do bramy

Coraz więcej inwestorów decyduje się na bramy, drzwi i rolety sterowane smartfonem. Co przekonuje współczesnych klientów?

Przyjrzyjmy się inteligentnym bramom garażowym. Pilot do bramy często gubi się wtedy, gdy jest najbardziej potrzebny.

Z kolei smartfon zawsze mamy pod ręką. Garażową bramę UniTherm z napędem Metro SMART io można zamknąć i otworzyć telefonem – wystarczy jedno kliknięcie z dowolnego miejsca na świecie.

Od 1 lipca do końca sierpnia do bramy WIŚNIOWSKI klienci otrzymają centralę TaHoma switch za symboliczną złotówkę.

Dzięki TaHomie można kontrolować nie tylko bramę garażową, ale także ponad 200 innych urządzeń, w tym drzwi, bramy ogrodzeniowe, rolety, zasłony, a nawet system oświetlenia.

Zdalne zarządzanie domem za pomocą aplikacji Somfy jest możliwe również przy użyciu asystenta głosowego, takiego jak Google Home, Amazon Alexa czy Apple HomeKit.

Twoje dziecko zapomniało kluczy do domu?

Który rodzic nie zna tego problemu? Otwarcie drzwi do domu podczas służbowego spotkania jest możliwe dzięki systemowi CREO od marki WIŚNIOWSKI. Zdalne sterowanie drzwiami i wjazdem na posesję pomaga uniknąć wielu stresujących sytuacji.

Dziecko nie musi marznąć na dworze w oczekiwaniu na rodzica, a firma sprzątająca może wejść do środka nawet pod Twoją nieobecność.

Teraz możesz wypróbować to rozwiązanie niemal za darmo. Do wybranego modelu drzwi CREO ze sterownikiem SMAC firma WIŚNIOWSKI dodaje centralę smart home za symboliczną złotówkę.

Podobnie jest z nowością w ofercie – aluminiową bramą ogrodzeniową. Decydując się na model automatyczny z napędem Somfy io, możesz skorzystać z promocji i otrzymać centralę TaHoma, umożliwiającą zdalne sterowanie bramą ogrodzeniową, za jedną złotówkę.

SMART scenariusze – klucz do oszczędności i ekologii

Inteligentny dom to taki, który dostosowuje się do Twojego rytmu dnia. Rolety otwierają się z pierwszymi promieniami słońca, a brama wjazdowa zamyka się automatycznie wieczorem.

Centrala smart home Somfy TaHoma switch umożliwia zaplanowanie kilku scenariuszy, w tym symulację obecności domowników podczas urlopu.

Oprócz zapewnienia bezpieczeństwa, scenariusze smart mają także pozytywny wpływ ekologiczny i ekonomiczny, zwłaszcza w przypadku rolet PROTECTA.

Dzięki integracji z czujnikiem temperatury, można je zaprogramować tak, aby reagowały na zmiany warunków atmosferycznych, co pozwala oszczędzać energię potrzebną do ogrzewania i chłodzenia pomieszczeń.

Przykładem może być scenariusz, w którym rolety zamykają się automatycznie, gdy temperatura w pomieszczeniu przekroczy 21°C.

Obawiasz się, że inteligentne produkty są skomplikowane? Nic bardziej mylnego! Propozycje SMART w wakacyjnej promocji od marki WIŚNIOWSKI są proste i intuicyjne w obsłudze.

Przyjazna dla użytkowników aplikacja mobilna od Somfy płynnie współpracuje z kompletem produktów WIŚNIOWSKI.

Bądź SMART. Bardziej! Skorzystaj z oferty specjalnej i zarządzaj domem z telefonu.

Sprawdź: https://www.wisniowski.pl/oferta-specjalna/


Źródło i zdjęcia: WIŚNIOWSKI Sp. z o.o. S.K.A.

Komentarze

FILMY PRZESŁANE PRZEZ FIRMĘ
FILMY OSTATNIO DODANE
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT