Wygraj mecz o ciepły dom! Okna KRISHOME w super cenach!

Czy to dobry czas, aby dokonać zakupu stolarki dla domu? Oczywiście! I warto zrobić to po mistrzowsku. Trzecia szyba w oknie za 1 zł, drzwi tarasowe HST taniej o 2000 zł.

Wygraj mecz o ciepły dom! Okna KRISHOME w super cenach!

Do połowy lipca trwają Mistrzostwa Europy w piłce nożnej, które przyciągają uwagę milionów fanów na całym świecie. To niepowtarzalny czas pełen sportowych emocji, radości i zaskakujących zwrotów akcji.

Wszyscy kibice z zapartym tchem śledzą wyniki kolejnych meczy, a atmosfera piłkarskiego święta udziela się każdemu.

Trzecia szyba w oknie za 1 zł

Postaw na energooszczędne okna – FEN82, FEN82 PSK, FEN SLIDE, FEN92, FEN92 PSK, FEN86A, FEN86A PSK.

Okna z pakietem 3-szybowym osiągają bardzo niski współczynnik przenikania ciepła i pracują na energooszczędność budynku.

Ponadto spełniają parametry programów Czyste Powietrze i kwalifikują się do ulgi termomodernizacyjnej.

Drzwi tarasowe HST taniej o 2000 zł

Skrzydło ruchome okna HST przesuwa się za skrzydło stałe. Jego obsługa nie wymaga użycia siły, ponieważ skrzydło porusza się na rolkach po ukrytej w podłodze szynie.

Zlicowany z podłogą próg zapewnia komfortowe i bezpieczne korzystanie z wyjścia na taras oraz chroni przed powstaniem mostków termicznych.

Zastanawiasz się nad wyborem?

Nie przegap tej wyjątkowej okazji! Odwiedź najbliższy Salon KRISHOME i rozegraj to po mistrzowsku. Spraw, aby Twój dom był gotowy na każdy piłkarski wieczór i ciesz się sportowymi emocjami w komfortowych warunkach.

Oferta obowiązuje od 18 czerwca do 28 czerwca 2024 roku w Sieci Salonów KRISHOME oraz punktach sprzedaży w całej Polsce.

*Oferta dotyczy wyrobów personalizowanych, wykonywanych na wymiar. Rabat jest udzielany od ostatecznej ceny wybranej konfiguracji. Szczegóły oraz informacja o cenach w okresie ostatnich 30 dni dla poszczególnych konfiguracji dostępna jest w salonach sprzedaży KRISHOME.

Skorzystaj z formularza i zamów bezpłatną wycenę oraz pomiar!


Źródło i zdjęcia: KRISHOME

Komentarze

FILMY PRZESŁANE PRZEZ FIRMĘ
FILMY OSTATNIO DODANE
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT