WIŚNIOWSKI z kolejnym Diamentem Forbesa

Po raz szesnasty, dzięki współpracy z redakcją Forbes, Dun & Bradstreet Poland stworzyła ranking najszybciej rozwijających się przedsiębiorstw w Polsce. W wydaniu Diamentów Forbesa na rok 2024 wyróżnienie to przypadło firmie Mateusza WIŚNIOWSKIEGO, która nieustannie buduje prestiż marki WIŚNIOWSKI - wiodącego polskiego producenta w branży bram, okien, drzwi i ogrodzeń.

WIŚNIOWSKI z kolejnym Diamentem Forbesa

Ranking ujawnił firmy, które w ciągu ostatnich trzech lat osiągnęły największy wzrost wartości, mimo że nie były to łatwe czasy, szczególnie dla sektora budowlanego.

Paweł Zielewski, redaktor naczelny Forbes Polska, podzielił się przemyśleniami na temat tegorocznych Diamentów, zauważając: „Ostatni rok codziennie dostarczał argumentów na rzecz tezy o trudnym otoczeniu dla polskich przedsiębiorstw, gdzie polscy biznesmeni wcielają w życie swoje nowe pomysły.”

To prowadzi do wniosku, że im większe przeszkody, tym silniejsza determinacja do pokonania wyzwań. Świadczy o tym także rekordowa liczba laureatów Diamentów Forbesa na rok 2024.

Marka WIŚNIOWSKI od 35 lat realizuje wizję, w której już w standardzie oferuje klientom wysoką jakość, komfort i dobry design. Sukcesywnie realizujemy strategię rozwoju, stawiając na wykorzystanie najnowszych technologii w procesach biznesowych i produkcyjnych. Nagroda Diamenty Forbesa 2024 utwierdza nas w przekonaniu, że zwrot w stronę cyfrowej transformacji i wdrożenie innowacyjnych narzędzi to właściwy kierunek. Wierzę, że rozbudowa infrastruktury IT zapewni dalszy rozwój oferty i kanałów dystrybucji. Wszystko to ma na celu utrzymanie statusu lidera branży w Polsce oraz osiągnięcie równie silnej pozycji na rynku europejskim – podsumowuje Mateusz Wiśniowski, założyciel i główny reprezentant nagrodzonej spółki, będącej w strukturze organizacyjnej GRUPY WIŚNIOWSKI.


Źródło i zdjęcia: WIŚNIOWSKI Sp. z o.o. S.K.A.

Komentarze

FILMY PRZESŁANE PRZEZ FIRMĘ
FILMY OSTATNIO DODANE
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT