FAKRO na Międzynarodowych Targach Budownictwa i Architektury „BUDMA 2024”

Targi Budma to kluczowe wydarzenie na międzynarodowej arenie budowlanej. Jak zwykle, FAKRO zaprezentowało się na targach ze swoim stoiskiem, przedstawiając najnowocześniejsze innowacje. Targi są także okazją do przeprowadzenia debat na gorące tematy związane z branżą, a w jednej z dyskusji panelowych udział wziął Janusz Komurkiewicz, Członek Zarządu FAKRO odpowiedzialny za marketing.

FAKRO na Międzynarodowych Targach Budownictwa i Architektury „BUDMA 2024”

Na 32. edycji Międzynarodowych Targów „BUDMA”, FAKRO po raz kolejny zaznaczyło swoją obecność na tym istotnym wydarzeniu dla sektora budowlanego.

Odwiedzający stoisko firmy mieli okazję zobaczyć innowacyjne okna dachowe z serii GREENVIEW oraz funkcjonalne schody strychowe GREENSTEP.

Szczególne zainteresowanie wzbudziły również okna fasadowe z kolekcji INNOVIEW. Targi w tym roku skupiały się na promowaniu zrównoważonego rozwoju i wprowadzaniu innowacyjnych technologii w budownictwie.

Podczas panelu dyskusyjnego na temat kompleksowej modernizacji i wsparcia branży budowlanej dla programu „Czyste powietrze”, FAKRO reprezentował Janusz Komurkiewicz, odpowiedzialny za marketing w firmie.

Szczególne zainteresowanie wzbudziły okna fasadowe z kolekcji INNOVIEW.

Hasło przewodnie tegorocznych targów, „Zielona Przyszłość Budownictwa”, rezonuje z długotrwałą filozofią FAKRO, gdzie zielony kolor i ekologia są fundamentami działania firmy.

Jak podkreśla Janusz Komurkiewicz, FAKRO od początku swojej działalności stawia na ekologiczne podejście, co znajduje odzwierciedlenie w produktach z linii GREENVIEW, certyfikowanych za niski ślad węglowy.

Wydarzenie to miało miejsce na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich w dniach od 30 stycznia do 2 lutego 2024 roku.

Źródło i zdjęcia: FAKRO

Komentarze

FILMY PRZESŁANE PRZEZ FIRMĘ
FILMY OSTATNIO DODANE
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT