Zaprojektuj drzwi z konfiguratorem online na stronie Vetrex

Firma Vetrex udostępniła na swojej stronie internetowej konfigurator drzwi. Dzięki temu możesz zdobyć wycenę zaprojektowanych przez Ciebie drzwi bez wychodzenia z domu. 

Zaprojektuj drzwi z konfiguratorem online na stronie Vetrex

Na ofertę drzwi zewnętrznych premium Vetrex składa się 5 linii. To jednak dopiero początek, jeśli chodzi o możliwości wyboru. Każdy model drzwi możesz dostosować pod kątem wyglądu i funkcjonalności. Umożliwia Ci to konfigurator drzwi zewnętrznych Vetrex. Sprawdź, jak łatwo stworzysz za jego pomocą własny projekt!

Jakie możliwości daje konfigurator drzwi zewnętrznych Vetrex?

Pierwszym krokiem jest wybór interesującej Cię linii, a następnie modelu. 5 linii drzwi zewnętrznych Vetrex daje Ci szeroki wybór, jeśli chodzi o wzornictwo - znajdziesz tam, zarówno drzwi pasujące do nowoczesnych, minimalistycznych fasad, jak i takie, które będą idealne do eleganckiej willi miejskiej czy klasycznego domu na wsi.

Jeśli jednak to dla Ciebie za mało, konfigurator drzwi Vetrex jest właśnie dla Ciebie! To za jego pomocą wybierzesz dodatkowe elementy: dekory, naświetla, klamki lub pochwyty. Dopasujesz także kolor do okien i innych elementów widocznych na fasadzie.

Dzięki konfiguratorowi Vetrex zdecydujesz nie tylko o detalach mających wpływ na estetykę drzwi zewnętrznych. To narzędzie, które umożliwi Ci także wybór dodatkowych funkcjonalności zwiększających ich bezpieczeństwo i wygodę korzystania.

Źródło i zdjęcie: Vetrex

Komentarze

FILMY PRZESŁANE PRZEZ FIRMĘ
FILMY OSTATNIO DODANE
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT