Aluplast wyróżniony tytułem Lidera Rynku Stolarki 2021

Podczas jesiennej edycji Ogólnopolskiego Forum Stolarki 2021 wiodącymi tematami były szanse na rozwój branży w najbliższych latach, a także metody radzenia sobie ze wzrostem cen surowców. Wydarzenie uzupełniło wręczenie wyróżnień Lidera Rynku Stolarki 2021. Firma Aluprof zdobyła je w kategorii "Systemy okienne z PVC".

Aluplast wyróżniony tytułem Lidera Rynku Stolarki 2021

Aluplast z tytułem Lidera Rynku Stolarki 2021

Punktem kulminacyjnym Ogólnopolskiego Forum Stolarki 2021 było wręczenie wyróżnień Lidera Rynku Stolarki 2021. Zespół Aluplast jest bardzo dumny, że kolejny raz przyznano mu wyróżnienie Lidera Rynku Stolarki 2021 w kategorii "Systemy okienne z PVC".  Jak podkreślali organizatorzy i analitycy z CAB oraz Forum Branżowych, ubiegły rok pozwolił jeszcze bardziej umocnić firmie pozycję lidera rynku, którą utrzymuje już od 20 lat. W tym trudnym i nieprzewidywalnym roku udało nam się zwiększyć nasze przychody o prawie 15% osiągając obroty na poziomie 682 milionów PLN.

Aluplast pragnie podziękować wszystkim partnerom handlowym oraz pracownikom, bez których zaangażowania, wyrozumiałości i lojalności uzyskanie takich wyników nie byłoby możliwe. Przedstawiciele Aluplast wyrażają nadzieję, że realizowana obecnie budowa nowego zakładu produkcyjnego pozwoli jeszcze bardziej rozwinąć ofertę i zwiększyć konkurencyjność na rynku.

Warto podkreślić, iż nie jest to jedyne wyróżnienie przyznane w tym roku dla Aluplast - firma zdobyła również tytuł Budowlanej Marki Roku 2021

Aktywny udział Aluplast w jesiennej edycji OFS 2021

Jako partner strategiczny OFS 2021 Aluplast aktywnie włączył się w agendę tegorocznego spotkania. Pierwszego dnia Forum Marcin Szewczuk przedstawił, jak wykorzystać potencjał multifunkcjonalności tkwiącej w niektórych rozwiązań systemów okiennych z PVC, w kontekście poszukiwania rozwiązań zwiększających produktywność, tworzących wartość dodaną oraz mogących ograniczyć pewne negatywne skutki związane z brakami surowców.

Wystąpienie Karola Reinscha na Ogólnopolskim Forum Stolarki 2021
Główny doradca techniczny Karol Reinsch opowiedział o tym jak skutecznie rozwijać sprzedaż eksportową, dzięki specjalnym systemom okiennym, dedykowanym na poszczególne rynki fot. Aluplast

Karol Klos oraz Paweł Gregorczyk z Forum Branżowego efektownie zaprezentowali w ramach polskiej premiery najnowszej platformę systemowej Aluplast energeto® neo.

Prezentacja platformy systemowej energeto® neo.
Prezentacja platformy systemowej energeto® neo fot. Aluplast

Marcin Szewczuk wziął również udział w odbywającej się drugiego dnia debacie "Surowce główny wyzwanie 2021 roku. Co z 2022?", gdzie przedstawił aktualną sytuację na rynku systemów okiennych z PVC oraz prawdopodobne scenariusze z jakimi możemy mieć do czynienia w najbliższym czasie.

Debata na temat cen surowców z udziałem Marcina Szewczuka
Debata na temat cen surowców z udziałem Marcina Szewczuka fot. Aluplast

źródło i zdjęcia: Aluplast

Komentarze

FILMY PRZESŁANE PRZEZ FIRMĘ
FILMY OSTATNIO DODANE
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT