Firma Hörmann uznana Konsumenckim Liderem Jakości 2021

Segmentowe bramy garażowe firmy Hörmann zdobyły uznanie wśród klientów, którzy docenili niezawodność, wysoką jakość, bezawaryjność i innowacyjność. Niemiecki producent został odznaczony Złotym Godłem Konsumenckiego Lidera Jakości 2021. Dodatkowo przyznano także wyróżnienie Lidera Dekady. 

Firma Hörmann uznana Konsumenckim Liderem Jakości 2021

To już X edycja programu, którego celem jest wyłanianie najlepszych jakościowo, w opinii konsumentów, marek i firm dostępnym na polskim rynku. Badanie to nie tylko identyfikuje liderów, ale przynosi też odpowiedź na pytanie, dlaczego dane produkty uznawane są za najlepsze. Konsumenci - ankietowani w ramach tego programu - zwracali uwagę na innowacyjność rozwiązań oferowanych przez firmę Hörmann. Podkreślali, że producent wychodzi naprzeciw bardzo różnym oczekiwaniom, zarówno technicznym, jak i tym dotyczącym wzornictwa.  W tegorocznych badaniach konkursu Konsumencki Lider Jakości wzięło udział blisko 15 000 respondentów.

Konsumenci doceniają bramy firmy Hörmann 

Szczególnym uznaniem użytkowników cieszą się garażowe bramy segmentowe z powierzchnią Duragrain, wykonywaną w technologii druku cyfrowego. Ta innowacyjna metoda umożliwia bowiem wierne odwzorowanie wyglądu i charakteru rozmaitych naturalnych materiałów. Hörmann oferuje 24 takie oryginalne wzory, imitujące m.in. drewno tekowe, spalony dąb czy nawet beton lub zardzewiałą stal.

Technologia ta pozwala także na samodzielne zaprojektowanie niepowtarzalnej, wyjątkowej bramy. Do zaaranżowania unikatowej powierzchni wykorzystać możemy własne zdjęcia lub indywidualnie skomponowany wzór. Uczestniczący w badaniu respondenci chwalili także trwałość bram garażowych marki Hörmann. W bramach z indywidualnym nadrukiem wyjątkową wytrzymałość powierzchni Duragrain zapewnia powłoka ochronna z bardzo trwałego lakieru. Dzięki temu brama pozostaje odporna na zarysowania i promieniowanie UV, przez długie lata zachowując ładny wygląd i wyrazisty wzór.

Brama garażowa z powłoką Duragrain
Dzięki powłoce Duragrain możemy mieć bramę z własnym zdjęciem bądź wzorem fot. Hörmann Polska sp. z o.o.

 

Bramy garażowe z indywidualnym nadrukiem to nasza odpowiedź na potrzeby rynku, na którym coraz bardziej liczy się piękne i oryginalne wzornictwo. Rośnie grupa inwestorów, którzy chcą realizować własne architektoniczne wizje i którym jednocześnie zależy na najwyższej jakości i trwałości. Technologia druku cyfrowego pozwala nam oferować takie niebanalne rozwiązaniamówi Krzysztof Horała, prezes Hörmann Polska sp. z o.o.

Poza nieograniczonymi możliwościami aranżacyjnymi inwestorzy doceniają też:

  • wysoką termoizolacyjność,
  • bezpieczeństwo
  • ponadprzeciętną funkcjonalność bram marki Hörmann.

Do domów, gdzie garaże przylegają do części mieszkalnej szczególnie chętnie wybierane są automatyczne bramy segmentowe firmy Hörmann z wyposażeniem przeciwwłamaniowym w klasie RC 2. To znacznie podnosi poziom ich odporności na włamanie.

Cieszymy się, że oferowane w naszych bramach z napędem i zgodne z normą DIN/TS 18194 oraz Kryteriami Technicznymi ITB certyfikowane wyposażenie przeciwwłamaniowe w klasie RC 2 budzi zaufanie naszych klientów. Myślę, że dzięki takim właśnie rozwiązaniom nasza marka kojarzy się z jakością i pewnościąpodkreśla Krzysztof Horała.

źródło i zdjęcia: Hörmann Polska sp. z o.o.

Komentarze

FILMY PRZESŁANE PRZEZ FIRMĘ
FILMY OSTATNIO DODANE
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT