Promocja Krispol z okazji Black Friday 2021

Black Friday 2021 wypada już w najbliższy piątek. Firma Krispol ma dobrą wiadomość dla osób, którzy stoją przed wyborem stolarki otworowej do nowego lub remontowanego budynku. Podpisując umowę 26 listopada klienci mogą liczyć na atrakcyjny rabat.

Promocja Krispol z okazji Black Friday 2021

Co zrobić, by skorzystać z promocji Krispol z okazji Black Friday?

Etap pierwszy - wizyta na stronie internetowej Krispol. Warto dokładnie przejrzeć ofertę Krispol, aby wybrać drzwi lub okna, które najbardziej się nam podobają. Oprócz galerii inspirujących aranżacji, dostępna jest wyszukiwarka salonów parnerskich lub salonów KRISHOME. Wizyta w salonie jest niezbędna do uzyskania rabatu.

Etap drugi - skontaktowanie się z najbliższym salonem. Im szybciej to zrobimy, tym lepiej. Promocja będzie obowiązywała wyłącznie w Black Friday, czyli 26 listopada, jednak rozmowę o potrzebach inwestycji czy wstępne pomiary na budowie powinno się załatwić z Doradcą Techniczno-Handlowym z wyprzedzeniem. Dzięki temu, wybrane elementy stolarki będą spersonalizowane i zagwarantują najwyższą jakością wykonania, niezwykłą estetykę oraz spójność z designem budynku.

Etap trzeci - umówienie się na pomiary na budowie. To etap, którego nie możemy opuścić i który musi odbyć się bezpośrednio na terenie inwestycji. Dzięki pomiarom eksperci Krispol są w w stanie skonfrontować oczekiwania z budowlaną rzeczywistością. Ponadto wykonanie profesjonalnego pomiaru minimalizuje ryzyko niedopasowania zamówionej stolarki i ewentualnych niedogodności podczas jej użytkowania w przyszłości. 

Etap czwarty - finalizacja zamówienia i podpisanie umowy. Po ostatecznej wycenie, uwzględniającej pomiary na budowie, pozostaje tylko podpisać umowę z Punktem Sprzedaży. 

źródło i zdjęcia: Krispol

Komentarze

FILMY PRZESŁANE PRZEZ FIRMĘ
FILMY OSTATNIO DODANE
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT