Dlaczego warto odwiedzić sieć salonów KRISHOME?

Sieć salonów KRISHOME oferuje kompleksowe wsparcie podczas zakupów stolarki okienno-drzwiowej, zarówno inwestorom prywatnym, jak i biznesowym. Podczas wizyty w salonie KRISHOME zamówić można bramy, okna, osłony, a także drzwi zewnętrzne znanego producenta KRISPOL. Dzięki temu klienci mają pewność, że produkty będą najwyższej jakości, a aranżacja obiektu spójna i dopasowana do siebie.

Dlaczego warto odwiedzić sieć salonów KRISHOME?

Wsparcie fachowców w salonach KRISHOME

Inwestorzy, którym zależy na oszczędności czasu, docenią obsługę Doradców Techniczno-Handlowych w Sieci Salonów KRISHOME, gdzie można liczyć na fachowe doradztwo, a ponadto zamówić komplet stolarki otworowej do domu w jednym miejscu. Rozmowa z fachowcem może odbyć się również online za pomocą popularnych komunikatorów – Whats App i Messenger.

Salony KRISHOME - pełna oferta KRISPOL w jednym miejscu

Zdecydowana większość inwestorów decyduje się na spójność kolorystyczną okien, osłon, drzwi zewnętrznych i bramy garażowej, istnieje również możliwość łączenia dekorów czy kolorów z palety RAL w elastyczny sposób, dostosowany do wymogów projektu czy indywidualnych oczekiwań. Miksowanie rozwiązań to kolejna z opcji, doceniana przez budujących – okna z PVC w całym domu, a wielkogabarytowe przeszklenia wykonane w aluminium? Żaluzje fasadowe i rolety zewnętrzne na jednej inwestycji? Decydując się na produkty KRISPOL, inwestor ma pełne pole możliwości.

Salony KRISHOME - najwyższa jakość oferowanych produktów

Zakup stolarki otworowej wiąże się nie tylko z doborem aspektów wizualnych, ale przede wszystkim produktów, które będą funkcjonalne, bezpieczne, energooszczędne, a także będą służyły przez długie lata. Istotny dla inwestora powinien być również montaż produktów na terenie budowy - na stronie producenta można sprawdzić, czy fachowcy posiadają odpowiednie certyfikaty. Przy końcowej decyzji ważna jest również kwestia ochrony produktów, firma KRISPOL oferuje 5-letni okres gwarancji przy regularnym serwisowaniu na wszystkie produkty z linii HOME, przy czym na okna PVC i aluminiowe inwestor otrzymuje aż 7 lat gwarancji. Nie bez powodu wysoka jakość produktów i długi okres gwarancji określany jest mianem Gwarancji Spokoju

źródło i zdjęcie: Krispol

Komentarze

FILMY PRZESŁANE PRZEZ FIRMĘ
FILMY OSTATNIO DODANE
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT