SimplySmart Add-Ons - inteligentne dodatki do okiennych okuć

Okucia to ważna cześć okna - dzięki nim możemy je uchylać, obracać i rozwierać. Dzięki inteligentnym dodatkom SimplySmart Add-Ons możemy wyposażyć je w dodatkowe funkcje, poprawiające komfort i bezpieczeństwo domowników. Co więcej, są one całkowicie ukryte i nie rzucają się w oczy.

SimplySmart Add-Ons - inteligentne dodatki do okiennych okuć

Lepsza wentylacja z dodatkami SimplySmart Add-Ons

Regularna wentylacja pomieszczeń jest niezbędna, gdyż służy zarówno budynkowi, jak i osobom, które w nim przebywają. Niezależnie od tego, czy jest to dom czy biuro, okna powinny być otwierane regularnie. Ale wszyscy byliśmy już w takiej sytuacji - otwieramy okno, żeby przewietrzyć pomieszczenie, jednak zamyka się nagle pod wpływem silnego wiatru. Czasem chcemy ograniczyć ruch skrzydła. Tutaj z pomocą przychodzą nasze SimplySmart Add-Ons, które zapewniają komfortową i bezpieczną wentylację.

Dodatki Simply Smart Add-Ons poprawiające bezpieczeństwo
1. Ogranicznik otwarcia 2. Hamulec skrzydła 3. Wentylacja szczelinowa 4. Ogranicznik wentylacji szczelinowej fot. Schüco International Polska

Wygodniejsza obsługa z dodatkami SimplySmart Add-Ons

Okno musi spełniać różne wymagania i być elastyczne w użyciu. Ograniczona zdolność ruchowa może często oznaczać brak możliwości użycia siły niezbędnej do obsługi okna. Z drugiej jednak strony jeśli okno otwiera się zbyt łatwo, może to zagrażać dzieciom. Z tymi i wieloma innymi wyzwaniami można sobie łatwo poradzić dzięki odpowiednim dodatkom SimplySmart Add-Ons. Zaprezentowane na grafice dodatki SimplySmart Add-Ons idealnie zapewniają bezpieczną i wygodną wentylację w systemach okiennych.

1. Mechanizm sprężynowy 2. Cięgno linowe 3. Klamka z funkcją uchylania przed rozwarciem fot. Schüco International Polska

źródło i zdjęcia: Schüco International Polska

Komentarze

FILMY PRZESŁANE PRZEZ FIRMĘ
FILMY OSTATNIO DODANE
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT