Nowe salony dołączyły do sieci KRISHOME

Nagradzana Laurem Konsumenta Sieć Salonów KRISHOME rozszerzyła się o kolejne sześć punktów. Sprzedaż stolarki otworowej stacjonarnie z roku na rok staje się coraz popularniejsze, co nie umyka uwadze przedsiębiorców zainteresowanych jak najlepszym dopasowaniem ofert do klienta.

Nowe salony dołączyły do sieci KRISHOME

Sześć nowych salonów dołączyło do sieci KRISHOME

Scentralizowany sposób zakupu kompletu stolarki otworowej do domu zyskuje na popularności z roku na rok. Nowoczesny inwestor szuka jakości, funkcjonalności, stylu, ale również oszczędności czasu. Zakup bramy, okien, drzwi i osłon w jednym miejscu pozwala zoptymalizować liczbę wizyt w salonie, wielokrotnych i uciążliwych pomiarów na budowie czy montażu wykonywanego przez kilka różnych ekip. W przyszłości zapewnia również jednolitą obsługę posprzedażową w postaci corocznych przeglądów.

Z profesjonalnego doradztwa w salonach KRISHOME mogą skorzystać mieszkańcy Oświęcimia, Środy Wielkopolskiej, Poznania, Lublina, Rzeszowa i Kielc. Szczególnie cieszy nas, że idea zapewniania klientowi gwarancji spokoju, którą stawiamy sobie za główny cel, spodobała się tak wielu firmom. Jest to dla nas znak, że nasze starania przynoszą wymierny efekt, a liczba zadowolonych inwestorów wybierających stolarkę KRISPOL ciągle rośnie - komentuje Radosław Gibki, Dyrektor Sprzedaży Krajowej firmy KRISPOL.

Sieć salonów KRISHOME została już po raz drugi doceniona przez kapitułę konkursu Laur Klienta. Stabilny producent i pewna marka, jednolity system gwarancyjny, a także możliwość zakupu w jednym miejscu kompletu inteligentnej stolarki dla domu obsługiwanej aplikacją na smartfony – myKRISPOL, to dla inwestorów gwarancja spokoju, a także zapewnienie funkcjonalności i bezpieczeństwa użytkowanych przestrzeni.

Firma Radbud zdecydowała się na otwarcie nowego showroomu prezentującego cały wachlarz produktów KRISPOL.  Nowy salon KRISHOME o powierzchni 200m2 znajduje się na ulicy Głuskiej 86 w Lublinie, a jego nowoczesny wystrój wspaniale łączy się z ekspozycją kompletu stolarki KRISPOL. W showroomi’e możemy zobaczyć m.in. innowacyjną bramę z przeszklonymi sekcjami, a także okna w popularnym dekorze Woodec Dąb Turner Toffee. To doskonałe miejsce nie tylko dla inwestorów z gotowym planem budowy lub modernizacji domu, ale także tych, którzy dopiero szukają inspiracji – informuje Opiekun Sieci Sprzedaży KRISHOME, Hanna Bagrowska.

źródło i zdjęcie: Krispol

 

Komentarze

FILMY PRZESŁANE PRZEZ FIRMĘ
FILMY OSTATNIO DODANE
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT