Specjalna promocja na bramy, drzwi i napędy firmy Hörmann

Firma Hörmann uruchomiła promocję, która obejmuje drzwi wewnętrzne i przeciwpożarowe oraz napędy do bram wjazdowych. Na zakup przecenionych produktów można uzyskać dofinansowanie z programu Czyste Powietrze, co dodatkowo podnosi atrakcyjność oferty. Promocja obowiązuje do końca 2021 roku.

Specjalna promocja na bramy, drzwi i napędy firmy Hörmann

Poza neutralnością klimatyczną atutem produktów oferowanych w tegorocznej promocji jest możliwość indywidualnego ich skonfigurowania. Dzięki specjalnie skonstruowanemu systemowi dopłat za rozmaite dodatkowe elementy wyposażenia, podnoszące komfort użytkowania, bezpieczeństwo, jak i estetykę, możemy samodzielnie ukształtować bramę garażową i drzwi wejściowe do naszego domu. Wybrane produkty objęte promocją zostały wyszczególnione poniżej.

Segmentowa brama garażowa RenoMatic

Częścią kampanii jest m.in. popularna segmentowa brama garażowa RenoMatic w czterech wymiarach promocyjnych, w komplecie z napędem i nadajnikiem. Jej pełne segmenty o grubości 42 mm gwarantują wysoką izolacyjność cieplną, dobrą stabilność i cichą pracę. A gdy dopłacimy za wyższej klasy napęd oraz odpowiednie certyfikowane wyposażenie zabezpieczające, brama będzie miała klasę przeciwwłamaniową RC 2 zgodnie z normą DIN / TS 18194 oraz Kryteriami Technicznymi Instytutu Techniki Budowlanej.

 

Segmentowa brama garażowa RenoMatic w kolorze białym fot. Hörmann Polska

 

Brama garażowa RenoMatic z powierzchnią Woodgrain

RenoMatic z przetłoczeniami M oferowana jest z powierzchnią Woodgrain w sześciu kolorach oraz z trzema imitującymi naturalne drewno wzorami Decocolor. Dekoracyjną lakierowaną powierzchnię Decocolor może też mieć brama RenoMatic z szerokimi przetłoczeniami L, które dostępne są także w eleganckiej powierzchni Planar w sześciu modnych kolorach Matt deluxe oraz ze szczególnie odporną na zabrudzenia i zarysowania powierzchnią Duragrain Diamod. Ten nowy rodzaj powierzchni oferowany jest w ośmiu intrygujących barwach, jak np. imitująca kamień Diamond Stone.

Brama segmentowa RenoMatic z przetłoczeniami L we wzorze Decocolor fot. horsklep.pl

Napędy do bram garażowych

Bramy RenoMatic włączyć możemy w system domu inteligentnego, wyposażając je w najnowszej generacji napędy firmy Hörmann. Są one nie tylko szybsze, ale - dzięki odbiornikowi Bluetooth - obsługiwane mogą być także za pomocą smartfona z aplikacją BlueSecur. Jeżeli innymi urządzeniami w domu także chcemy sterować za pomocą aplikacji w telefonie lub zdalnie przez Internet, możemy teraz w promocyjnej cenie dokupić kostkę Hörmann homee Brain. To centralka smart home o modułowej budowie, która komunikuje się z wszystkimi napędami i odbiornikami radiowymi firmy Hörmann, a dzięki możliwości elastycznej rozbudowy, w razie potrzeby, także z innymi popularnymi systemami smart home.

Jednostka centralna Smart Home Hörmann homee fot. Hörmann Polska

Stalowe, aluminiowe i hybrydowe drzwi wejściowe

Ogromne możliwości dopasowania do własnych potrzeb daje promocyjna oferta drzwi zewnętrznych. Np. aluminiowe drzwi ThermoSafe, w klasie przeciwwłamaniowej RC 3 w standardzie, które we wzorach z pełną płytą osiągają współczynnik przenikania ciepła Ud = 0,87 W/(m2K), oferowane są aż w 15 wzorach i 7 promocyjnych kolorach. Gdy szczególnie jednak zależy nam na elegancji od wewnątrz, możemy dokupić do nich pakiet Design, gdy chcemy, by miały wyjątkowo sztywne i stabilne skrzydło - pakiet ThermoSafe Hybrid, w ramach którego zewnętrzna strona płyty drzwiowej zostanie wykonana z lakierowanej stali nierdzewnej.

Drzwi ThermoSafe wzór 872 w preferowanym kolorze antracytowym matowym RAL 7016 fot. Hörmann Polska

Jeszcze więcej sposobów kreowania swojego wejścia do domu stwarza promocyjna oferta drzwi stalowych. Hörmann proponuje tu dwa rodzaje drzwi z płytą o grubości 65 mm oraz 46 mm. Świetnie izolowane termicznie Thermo65 dostępne są w ośmiu wzorach, z których sześć w standardzie ma klasę przeciwwłamaniową RC 2, oraz siedmiu promocyjnych kolorach. Za dopłatą możemy je mieć również w kolorze Matt deluxe dopasowanym do bramy RenoMatic lub w trzech rodzajach oklein drewnopodobnych.

Drzwi stalowe Thermo65 fot. Hormann Polska

Korzystając z systemu dopłat, w podobny sposób skonfigurować możemy także niedrogie drzwi ISOPRO. Możliwości jest tutaj wiele, np. klasa przeciwwłamaniowa RC 2 dostępna jako opcja do wszystkich wzorów promocyjnych, przeszklenie typu "lustro weneckie" czy bardzo modne okucia black.edition do wybranych modeli.

Drzwi zewnętrzne ISOPRO fot. fot. Hormann Polska
Aby skorzystać z promocji wyślij zapytanie ofertowe bądź skontaktuj się z partnerem handlowym

źródło i zdjęcia: Hormann Polska

Komentarze

FILMY PRZESŁANE PRZEZ FIRMĘ
FILMY OSTATNIO DODANE