Mistrzowskie Typowanie 2021 - sportowa promocja od Aluplast

Euro 2020, czyli Mistrzostwa Europy w Piłce Nożnej, rozpocznie się już w najbliższy piątek, 11 czerwca 2021 roku. Jest to wielkie wydarzenie dla wszystkich zainteresowanych piłką nożną, dlatego Aluplast przygotował specjalną promocję. Najlepsi typerzy będą mogli liczyć na atrakcyjne nagrody. 

Mistrzowskie Typowanie 2021 - sportowa promocja od Aluplast

Jak dołączyć do mistrzowskiego typowania?

Na potrzeby zabawy przygotowano specjalną aplikację, która pozwala na typowanie wyników meczów Mistrzostw Europy, śledzenie rankingów, tworzenie różnych statystyk.

Jak pokazały poprzednie edycje, w naszej branży jest spora grupa fanów piłki nożnej, którzy w duchu sportowej rywalizacji chętnie włączali się w naszą zabawę. A jako, że na piłce nożnej znają się wszyscy, to my chętnie poznamy i wyłonimy aktualnego Najlepszego Typera Branży Okiennej - komentuje Marcin Szewczuk, Marketing Manager Aluplast sp. z o.o. Niewątpliwie sam udział reprezentacji Polski w turnieju będzie rozpalał emocje, jednak mamy nadzieję, że nasza zabawa dostarczy Państwu dodatkowej dawki adrenaliny. A najlepiej typujący poza uznaniem, będą mogli się cieszyć również atrakcyjnym kieszonkowym na zbliżające się wakacje.

By wejść do gry wystarczy wypełnić formularz rejestracji na stronie, a następnie regularnie typować wyniki wskazanych meczów. Mecze można typować każdego dnia do godziny ich rozpoczęcia

Najlepiej typujący uczestnicy zabawy mogą liczyć na atrakcyjne nagrody:

  • za zajęcie pierwszego miejsca przewidziana jest karta przedpłacona o wartości 2000 PLN,
  • za drugie miejsce karta przedpłacona o wartości 1500 PLN,
  • za trzecie miejsce karta przedpłacona o wartości 1000 PLN.

Poza trzema głównymi nagrodami, kolejnych 11 najlepszych typerów otrzyma upominki reklamowe Aluplast.

Pandemia wiele naszych aktywności i działań przeniosła do świata on-line, więc postawiliśmy tym razem „stworzyć RAMY” do wspólnej wirtualnej zabawy i rywalizacjipodsumowuje Marcin Szewczuk - Korzystamy ze sprawdzonej już formuły, która gwarantuje zwroty akcji i emocje do samego końca. Oczywiście regularność w typowaniu zwiększa szanse na końcowy sukces, jednak jak pokazały poprzednie edycje, specjalnie opracowany system premiowania powodował, że dopiero finałowy mecz decydował o ostatecznych wynikach.

źródło i zdjęcie: Aluplast

Komentarze

FILMY PRZESŁANE PRZEZ FIRMĘ
FILMY OSTATNIO DODANE