Aluplast wyróżniony w rankingu Poland's Best Employers 2021

Aluplast zajął wysokie, piętnaste miejsce w rankingu Poland's Best Employers 2021 organizowanym przez magazyn Forbes. Twórcy rankingu zbadali jakość zatrudnienia w 1800 dużych przedsiębiorstwach, gdzie zatrudnionych jest minimum 250 pracowników.

Aluplast wyróżniony w rankingu Poland's Best Employers 2021

Aluplast wśród najlepszych pracodawców

Jak podkreślają organizatorzy, trzysta podmiotów, które znalazły się na ostatecznej liście, to absolutna czołówka, najlepsi z najlepszych.

Zdobycie 15 miejsca stawia Aluplast na bardzo wysokiej pozycji w całej branży budowlanej. 

Partnerem merytorycznym, który przeprowadził badanie jest Statista - współtwórca najbardziej znanych rankingów Best Employers na świecie.

To dla nas duże wyróżnienie i bardzo cieszymy się, że znaleźliśmy się w tym elitarnym gronie - komentuje Marcin Szewczuk, Marketing Manager Aluplast sp. z o.o.

Oczywiście za rynkowy sukces firmy Aluplast odpowiedzialni są w dużej mierze zaangażowani i kreatywni pracownicy. Niezwykle ważne jest dla nas tworzenie pozytywnego środowiska pracy, przez które rozumiemy z jednej strony stabilne warunki zatrudnienia, a z drugiej strony możliwość rozwoju i realizacji własnych pomysłów. Obecnie zatrudniamy ponad 550 osób i tylko na przestrzeni ostatniego roku, nasze zatrudnienie wzrosło o pond 50 osób - dodaje Szewczuk. 

Aluplast cały czas się rozwija

Wciąż prowadzone są jednak nowe rekrutacje, co jest związane zarówno ze stałym rozwojem firmy, jak też rozpoczętym dużym projektem inwestycyjnym.

Trwają aktywne prace nad realizacją drugiego etapu budowy nowej fabryki w podpoznańskich Nagradowicach.

Na działce o powierzchni 15 ha powstanie nowoczesny zakład produkcyjny.

W ubiegłym roku do użytku została już przekazana pierwsza hala, która obecnie pełni funkcję magazynu o powierzchni 17 tys. mkw. wraz z placami i drogami wewnętrznymi o pow. 37 tys. mkw.

Wartość końcowa inwestycji szacowana jest na ponad 140 mln PLN.

Panorama nowej fabryki w podpoznańskich Nagradowicach fot. Aluplast

źródło i zdjęcia: Aluplast

Komentarze

FILMY PRZESŁANE PRZEZ FIRMĘ
FILMY OSTATNIO DODANE