Budowlana Marka Roku dla firmy Aluprof!

Po raz kolejny, producent stolarki aluminiowej z Bielska-Białej - firma Aluprof otrzymała tytuł Budowlana Marka Roku. Nagrody to wynik pozytywnej opinii i rekomendacji firm wykonawczych dla aluminiowych profili okiennych oraz systemów roletowych ALUPROF.

Budowlana Marka Roku dla firmy Aluprof!

Aluprof z tytułem Budowlanej Marki Roku 2020!

Wysoka pozycja w rankingu potwierdziła status lidera branży i to, że firma należy do ścisłej europejskiej czołówki producentów. Zestawienie Budowlanej Marki Roku opiera się na ogólnopolskim badaniu, przeprowadzanym na zlecenie Centrum Badań i Analiz Rynku. Każdego roku ponad 3000 przedsiębiorstw z branży jest pytanych o opinię na temat producentów materiałów budowlanych w Polsce.

To ich opinie się decydujące, bowiem na ich podstawie organizatorzy wyłaniają najlepsze krajowe firmy działające w tym obszarze gospodarki. W 2020 roku ALUPROF ponownie znalazł się na czele rankingu. Przedsiębiorstwo otrzymało dwa główne, prestiżowe tytuły Złotej Budowlanej Marki Roku 2020 oraz Złotego Championa Roku 2020.

Pierwszą nagrodą zostały uhonorowane dwa rozwiązania producenta: aluminiowe profile okienne oraz systemy roletowe. Laur Złotego Championa to natomiast wyróżnienie dla firm, które cieszą się wieloletnim zaufaniem i najwyższymi opiniami wykonawców. To dokładne powtórzenie wyniku sprzed roku.

– Wyróżnienie nas jako Budowlanej Marki Roku niesamowicie cieszy i potwierdza bezkonkurencyjność rozwiązań ALUPROF w branży. Ważniejsza jest jednak lojalność i zaufanie naszych klientów, które pozwala rozwijać nasze rozwiązania, wprowadzać innowacje i budować strategię marki na kolejne lata – podsumowuje Bożena Ryszka, dyrektor marketingu i PR ALUPROF SA.

W 2002 roku odbyła się pierwsza i od tamtej pory każda, kolejna edycja cieszyła się ogromnym zainteresowaniem i frekwencją zaproszonych gości. Wręczenie nagród tegorocznej odsłony jest planowane na 10 października w prestiżowym hotelu Windsor Jachranka. Wieczór poprowadzi Cezary Pazura.

Źródło i zdjęcia: Aluprof 

Komentarze

FILMY PRZESŁANE PRZEZ FIRMĘ
FILMY OSTATNIO DODANE