Firma Aluprof laureatem konkursu CIJ Awards Poland 2019

6 listopada w Hotelu Raffles Europejski w Warszawie, odbył się 18. finał konkursu CIJ Awards Poland. Podczas tego wydarzenia rozdano prestiżowe nagrody dla branży nieruchomości. Aluprof SA został wyróżniony w dwóch kategoriach – Green Technology Solutions oraz Innovation of the Year.

Firma Aluprof laureatem konkursu CIJ Awards Poland 2019

Podwójne wyróżnienie dla Aluprof

Docenione przez jury konkursu systemy fasad elementowych MB-SE80 MLT, charakteryzują się dużą wytrzymałością i wysokimi parametrami technicznymi, a jednocześnie pozwalają na uzyskanie wysokiej estetyki elewacji budynku. System ten został wdrożony i opracowany na potrzeby realizacji obiektu Mennica Legacy Tower w Warszawie.

Podwójne wyróżnienie w konkursie, który od prawie dwóch dekad wpisany jest w kalendarz najważniejszych wydarzeń branży nieruchomości, to dla nas zaszczyt. Jesteśmy dumni ze zwycięstwa w dwóch wyjątkowych kategoriach: innowacji roku i najlepszego rozwiązania dla zielonego budownictwa.

To wyróżnienie potwierdza naszą pozycję lidera branży w zakresie produkcji innowacyjnych aluminiowych systemów architektonicznych. Od lat naszym celem jest nieustanne rozwijanie technologii, tak aby dostarczać naszym klientom skrojone na miarę ich potrzeb, nowatorskie rozwiązania, służące nie tylko użytkownikom obiektów powstałych z wykorzystaniem stolarki aluminiowej, ale również środowisku naturalnemu.

Cieszymy się, że zaangażowanie i serce, które wkładamy na co dzień w rozwój portfolio marki, zostały dostrzeżone i docenione przez kapitułę konkursu – podkreśla Elżbieta Dziubak, Generalny Architekt Aluprof, która odebrała nagrody w imieniu firmy.

Aluprof jako zdobywca aż dwóch nagród w konkursie CIJ Awards Poland, uzyskał nominację do nagrody Best of the Best CIJ HOF Awards. Gala finałowa odbędzie się 2 kwietnia 2020 roku w Pradze. W zwycięskim gronie przedstawicieli najważniejszych firm branży nieruchomości pochodzących z 10 krajów Środkowej i Południowo-Wschodniej Europy, znajdzie się również firma Aluprof.

Konkurs CIJ Awards Poland 2019

Jury 18. edycji konkursu przyznało ponad 130 nominacji najciekawszym inwestycjom i odpowiedzialnym za nie zespołom, ale także najbardziej nowatorskim koncepcjom i rozwiązaniom. Nagrodę przyznano w sześciu głównych kategoriach: Development & Developer, Teams & Leaders, Services, Leases & Transactions, Materials oraz Creative Spirit.

W dwuetapowym głosowaniu wyłoniono, 33 laureatów konkursu CIJ Awards Poland. W pierwszej turze uczestniczyli uznani eksperci z branży nieruchomości, inwestycyjnej, architektonicznej oraz budowlanej. Zaś drugi etap rozstrzygnięty został za pośrednictwem platformy online, gdzie swoje głosy oddało ponad 3600 osób o sprecyzowanym doświadczeniu w branży nieruchomości.

Gala CIJ Awards Poland jest uznanym i prestiżowym wydarzeniem na polskim i europejskim rynku nieruchomości komercyjnych. Jest to również okazja do spotkania się wiodących firm branży, kreujących i realizujących nowatorskie projekty i inspirujących do nowego spojrzenia na polski rynek nieruchomości.

Aluprof z wieloma nagrodami 

Od lat firma jest laureatem prestiżowych branżowych i biznesowych wyróżnień. W tym roku otrzymała m.in.: Dużą Perłę Polskiej Gospodarki, Diament Forbesa, tytuł Budowlanej Marki Roku czy podwójną nagrodę Lidera Polskiej Stolarki. 

Po raz kolejny Aluprof znalazł się również w rankingu TOP MARKA oraz w zestawieniach tygodnika „Wprost” (200 Największych Firm, 100 Ambasadorów, 50 Gepardów), gdzie poprawił swoją dotychczasową pozycję.

Źródło i zdjęcia: Aluprof 

 

 

Komentarze

FILMY PRZESŁANE PRZEZ FIRMĘ
FILMY OSTATNIO DODANE