System ciepłego montażu gratis w Pakiecie Komfort

Stolarka okienna dobrej jakości będzie nam służyć w dobrym stanie przez wiele lat, ale też pozwoli korzystać z walorów światła dziennego w pomieszczeniu i zapewni w nim stałą wymianę powietrza. Najnowsze rozwiązania mogą nam pomóc zmniejszyć rachunki i zwiększyć komfort użytkowania poddasza.

System ciepłego montażu gratis w Pakiecie Komfort

Promocja od firmy Velux 

Energooszczędne i wysokiej jakości okna trzyszybowe mają niski współczynnik przenikania ciepła i chronią przed jego stratami, a konstrukcja ich szyby pozwala dodatkowo na wysoki stopień pozyskania energii słonecznej z otoczenia gwarantujący korzystny bilans energetyczny. Należy jednak pamiętać, że gwarancją długoletniego korzystania z okna dachowego jest jego poprawny, szczelny i ciepły montaż.

W tym celu warto skorzystać z gotowych zestawów produktów izolacyjnych np. systemu ciepłego montażu VELUX BDX 2000, który wraz z paraizolacją BBX chroni przed stratami ciepła i umożliwia szczelne połączenie okna z dachem.

Do końca października system ciepłego montażu VELUX BDX można otrzymać gratis z zakupem energooszczędnego okna trzyszybowego VELUX z linii Standard Plus wraz z markizą przeciwsłoneczną. Dodatkowo montaż okien VELUX z zestawami izolacyjnymi BDX umożliwia przedłużenie gwarancji na okna aż do 20 lat.

Systemu ciepłego montażu VELUX BDX 2000

Zestaw BDX 2000 składa się z trzech elementów. Rama izolacyjna BDX ze spienionego polietylenu, która przylega idealnie do okna i konstrukcji dachu, zapobiega powstawaniu mostków termicznych i wychładzaniu wnęki okiennej.

Okno dachowe zamontowane z użyciem systemu ciepłego montażu VELUX BDX 2000

Wokółokienna izolacja przeciwwilgociowa BFX zapewnia szczelność od strony dachu, zachowując konieczną wentylację jego niższych warstw, a teleskopowa rynienka odwadniająca chroni przed wilgocią mogącą wystąpić pod pokryciem dachowym.

Dodatkowo wokółokienna paroizolacja BBX pozwala na idealne połączenie okna z izolacją przeciwwilgociową pomieszczenia. Wszystkie akcesoria montażowe kupujemy pod rozmiar okna, co znacznie poprawia precyzję i pewność montażu.

Szczegóły promocji wraz z informacją o Pakiecie Komfort można znaleźć na stronie: www.velux.pl/pelnykomfort.

Opracowanie: redakcja budownictwob2b

Źródło i zdjęcia: Velux 

Komentarze

FILMY OSTATNIO DODANE