Hörmann na Targach BAU 2019

Ponad 1500 m² zajmie stoisko firmy Hörmann na Targach Architektury, Systemów i Materiałów Budowlanych BAU 2019, które odbędą się w dniach 14-19 stycznia w Monachium. Producent pokaże m.in. nowe serie wzornicze drzwi zewnętrznych i wewnętrznych, udoskonalone urządzenia dla inteligentnego domu oraz nowości z dziedziny techniki przeładunku. Zaprezentuje także zupełnie nową ofertę produktów.

Hörmann na Targach BAU 2019

To największa jak dotąd prezentacja Hörmanna na targach BAU w Monachium. Stoisko będzie aż o 120 m² większe od tego z lat ubiegłych.

W głównej mierze z powodu wprowadzenia do oferty nowej grupy produktów - systemów kontroli wjazdu: słupków, szlabanów, zapór i kolczatek drogowych. Urządzenia te idealnie sprawdzą się także w zarządzaniu obiektami parkingowymi.

W części ekspozycji przeznaczonej dla prywatnego budownictwa mieszkaniowego uwagę zwiedzających zwróci z pewnością wzornictwo i różnorodność aranżacyjna bram garażowych, drzwi zewnętrznych oraz wewnętrznych, a także innowacyjne warianty ich wyposażenia.

Producent pokaże również zmodernizowane rozwiązania dla inteligentnego domu.

Targowi goście zapoznać się też będą mogli z udoskonalonymi konstrukcyjnie drzwiami i bramami przeciwpożarowymi oraz dymoszczelnymi, jak również z nowościami z dziedziny techniki przeładunku i systemów bram przemysłowych.

Ekspozycję firmy Hörmann zwiedzać można będzie w hali B3 na stoisku 302.

Źródło i zdjęcie: Hörmann

Komentarze

FILMY PRZESŁANE PRZEZ FIRMĘ
FILMY OSTATNIO DODANE