Firma Hörmann z tytułem Kreatora Budownictwa 2018

Firma Hörmann otrzymała tytuł Kreatora Budownictwa 2018. Certyfikaty Wydawnictwa Polskiej Izby Inżynierów Budownictwa trafiły do 25 przedsiębiorstw. Uroczysta gala odbyła się 22 listopada 2018 r. w Pałacu Sobańskich w Warszawie.

Firma Hörmann z tytułem Kreatora Budownictwa 2018

Kreator Budownictwa to wyróżnienie przyznawane osobom i firmom, które nie tylko mają jasną wizję rozwoju rynku budowlanego w Polsce i za granicą, ale potrafią także efektywnie wcielać ją w życie.

Nagradzany jest zatem taki sposób zarządzania przedsiębiorstwem, który promuje innowacyjność i kreatywność, a w konsekwencji prowadzi do powstawania nowatorskich rozwiązań w branży.

Ale nie tylko. Liczy się także społeczna odpowiedzialność biznesu.

- To dla mnie szczególnie ważne wyróżnienie. Z jednej strony - jak myślę - jest ono bowiem wyrazem uznania dla naszego zaangażowania na rzecz szeroko pojętego rozwoju w branży stolarki otworowej. Z drugiej natomiast oznacza, że coraz ważniejsze staje się etyczne działanie w biznesie - mówi Krzysztof Horała, prezes Hörmann Polska Sp. z o.o.

Organizowany pod honorowym patronatem Polskiej Izby Inżynierów Budownictwa projekt Kreator Budownictwa Roku realizowany jest z myślą o zarządzających firmami budowlanymi, biurach projektowych i architektonicznych, deweloperach, inwestorach i generalnych wykonawcach.

Certyfikaty Kreator Budownictwa Roku przyznano już po raz ósmy.

Źródło i zdjęcie: Hörmann

Komentarze

FILMY PRZESŁANE PRZEZ FIRMĘ
FILMY OSTATNIO DODANE