Odkryj Schüco AD UP Design Edition Gen2 – drzwi wejściowe przyszłości!

Nagrodzona w prestiżowym konkursie Red Dot Product Design Award 2024 platforma systemów Schüco AD UP Design Edition Gen2 umożliwia tworzenie różnorodnych drzwi aluminiowych o efektownym wyglądzie, dzięki wbudowanemu w skrzydło podświetlanemu pochwytowi LED. Obecnie zachwyca również nowymi, inteligentnymi funkcjami.

Odkryj Schüco AD UP Design Edition Gen2 – drzwi wejściowe przyszłości!

System drzwiowy Schüco AD UP (Aluminium Door Universal Platform) to wszechstronne rozwiązanie, które łączy niezawodność z nowoczesnym, wysokiej jakości designem. Wersja Design Edition, wyposażona w zintegrowany uchwyt z designerską listwą LED, nadaje strefie wejściowej ultranowoczesny wygląd.

Najnowsza generacja, wzbogacona o dodatkowe funkcje zwiększające komfort i bezpieczeństwo, została w tym roku wyróżniona w prestiżowym konkursie Red Dot Product Design Award.

Konkurs ten nagradza produkty za doskonałe wzornictwo, oceniając je na podstawie funkcjonalności, estetyki, komfortu obsługi i przyjazności dla środowiska. Nowe rozwiązanie Schüco AD UP spełnia te kryteria z nawiązką.

Nowa wersja systemu – nowe możliwości

W nowej wersji platformy systemowej jeszcze większy nacisk położono na wygodę użytkowania i ergonomię. Wgłębienie uchwytu uzyskało nowy, zoptymalizowany kształt, który lepiej dopasowuje się do dłoni. Zapewnia to pewniejszy chwyt i większe poczucie bezpieczeństwa podczas użytkowania.

Zintegrowana z uchwytem listwa oświetleniowa LED oferuje jeszcze większą funkcjonalność, którą można połączyć z systemem inteligentnego domu za pomocą aplikacji i bramki z protokołem Zigbee (Alexa, Phillips Hue, TRÅDFRI itp.).

Umożliwia to dostosowanie temperatury i intensywności barwy światła do otoczenia oraz ustawienie godzin włączania oświetlenia.

Skrzydła o wysokości do 2,5 m i szerokości do 1,25 m można zestawiać w jednej ościeżnicy w różnych konfiguracjach, od drzwi jednoskrzydłowych z opcjonalnym skrzydłem stałym, po drzwi dwuskrzydłowe z dodatkowym bocznym doświetlem i górnym naświetlem.

Drzwi mogą być otwierane na lewą lub prawą stronę, do wewnątrz lub na zewnątrz.

Drzwi AD UP Design Edition Gen2 zostały wzbogacone o ukryty czytnik linii papilarnych.

Nowe funkcje bezpieczeństwa i solidne wykonanie

Oprócz udoskonalonego designu, zintegrowany pochwyt zyskał nową funkcjonalność. Teraz w jego wgłębieniu można umieścić najnowszej generacji czytnik linii papilarnych. Umożliwia to odryglowanie i otwarcie drzwi „jednym ruchem ręki”.

Ponowne dotknięcie czytnika pozwala dostosować system do indywidualnych potrzeb. Czytnik jest dyskretnie umieszczony, dzięki czemu design drzwi pozostaje nienaruszony, a obecność systemu jest niewidoczna dla osób postronnych, co zmniejsza ryzyko manipulacji.

Stabilny system umożliwia realizację skrzydeł o wadze do 180 kg z dowolnym rodzajem wypełnienia, nawet o dużej grubości. W połączeniu z termoizolowaną ramą o współczynniku przenikania ciepła Uf ≥ 1,4 W/m²K, można uzyskać drzwi do domów wysoko energooszczędnych.

W konstrukcji mogą być zastosowane różne rodzaje progów, w tym rozwiązanie 20 mm zgodne z wymogami architektury bez barier oraz próg 0 mm zlicowany z posadzką.

Dopracowany w każdym szczególe design uzupełniają różne rodzaje zawiasów: montowane nawierzchniowo, ukryte oraz beczkowe. Dzięki temu drzwi można dostosować do indywidualnych wymagań w każdym szczególe.

Więcej informacji na stronie: www.schueco.pl


Źródło i zdjęcia: Schüco

Komentarze

FILMY PRZESŁANE PRZEZ FIRMĘ
FILMY OSTATNIO DODANE
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT