Nowa nazwa folii dachowych firmy mdm s.a.

Polski producent akcesoriów dachowych, firma mdm s.a. zmienia nazwy swoich flagowych produktów - folii dachowych. Zabieg ten nie wiąże się jednak ze zmianą technologii produkcji. Spółka nadal będzie wytwarzać folie z wykorzystaniem zaawansowanej technologii ultradźwiękowej.

Nowa nazwa folii dachowych firmy mdm s.a.

Oferowane przez mdm s.a. folie dachowe obecne są na rynku od 2004 r. W ciągu kilku ostatnich lat zyskały ugruntowaną pozycję rynkową i uznanie dekarzy. Teraz dostępne są pod nową nazwą handlową - Ventia®.

Zmiana objęła również drugi człon nazwy, w której obecne do tej pory liczby oznaczające gramaturę zastąpiły metale I tak w nowej ofercie mdm s.a. znajdują się m.in. membrany Ventia®: Iron, Bronze, Silver, Gold, Cobalt, Titanium, Iridium i Platinium.

Folie dachowe firmy mdm s.a. nadal będą wytwarzane w oparciu o technologię ultradźwiękową. Linia produkcyjna, na której odbywa się produkcja, należy do najbardziej zaawansowanych w Europie. W chwili obecnej moce wytwórcze spółki wynoszą ok. 45 mln m2 folii dachowych rocznie.

Nowoczesna technologia zapewnia precyzyjne i trwałe połączenie warstw oraz elastyczność folii, a specjalny wzór łączenia warstw gwarantuje większą wytrzymałość na rozerwanie. Nie zmieniono także surowców do produkcji folii, ani sposobów ich selekcji, więc wraz ze zmianą nazwy nie zmieni się wysoka produktów firmy mdm s.a. - zapewniają przedstawiciele spółki.

Zapraszamy do zapoznania się z zakładką firmy mdm s.a., która znajduje się tutaj.

źródło i zdjęcie: mdm s.a.

Komentarze

FILMY OSTATNIO DODANE
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT