PRODUCENCI
mdm®NT spółka z o.o.
ul.Bielska 206, 43-400  Cieszyn
tel. 33 47 94 500
www.mdmsa.com
biuro@mdmsa.com

MDM to producent i dystrybutor akcesoriów dachowych. Firma, na początku pod nazwą Mój Dom, powstała w 1995 roku. Od 2008 roku funkcjonuje pod zmienioną nazwą jako spółka akcyjna. Zlokalizowana jest w południowej Polsce, z centralą w Cieszynie i reprezentuje w 100% polski kapitał.

Aktualna oferta firmy jest zróżnicowana i liczy kilkaset artykułów, takich jak dyfuzyjne membrany dachowe AquaTec, lakierowane blachy aluminiowe, przeznaczone do samodzielnej obróbki dekarskiej, czy też nowo wdrażany projekt linii lakierowania taśm ołowianych.

Dzięki konsekwentnie realizowanemu programowi rozwoju produkcji spółka zajmuje obecnie wiodącą pozycję w branży, oferując pełen asortyment produktów najwyższej jakości.

Opiekę handlową nad klientami mdm s.a. zapewniają regionalni przedstawiciele handlowi. Do ich zadań należy promowanie wiedzy na temat produktów firmy, a także wsparcie i pomoc techniczna w ich stosowaniu. Poniższa mapa prezentuje granice poszczególnych przedstawicielstw regionalnych. W celu uzyskania bliższych informacji o ofercie MDM należy kontaktować się wykorzystując poniższe dane.

ROZWIŃ OPIS
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT