Promocja "1000 dachów z Kanion'em" firmy Wavin Metalplast-Buk

Jeden z liderów na rynku systemów orynnowania, firma Wavin Metalplast-Buk przygotowała specjalną promocję dla dekarzy. Za każde nadesłane zdjęcie z montażu rynien Kanion, organizator nagradza uczestników promocji bonem o wartości 50 zł, natomiast nagrodami głównymi są narzędzia dekarskie. Akcja, która rozpoczęła się we wrześniu 2011 r., potrwa do 31 października br. lub do wyczerpania nagród.

Promocja "1000 dachów z Kanion'em" firmy Wavin Metalplast-Buk

Promocja "1000 dachów z Kanion'em" skierowana jest do firm wykonawczych, które specjalizują się m.in. w instalacji systemów rynnowych. Aby wziąć w niej udział należy przesłać organizatorowi zgłoszenie, które powinno zawierać zdjęcie przesłane mms-em  na numer telefonu +48 695 850 754. Z obiektu, na którym zamontowano rynny Kanion, można przesłać tylko jedno zdjęcie.

W zależności od liczby przesłanych zdjęć, każdy z uczestników promocji "1000 dachów z Kanion'em" może otrzymać więcej niż jeden bon. W sumie organizator ufundował 1000 bonów. Natomiast trzy osoby, które prześlą największą liczbę zgłoszeń, otrzymają gwoździarki pneumatyczne JOHN.

Zapraszamy do zapoznania się z zakładką firmy Wavin Metalplast-Buk.

źródło i zdjęcie: Wavin Metalplast-Buk

Komentarze

FILMY OSTATNIO DODANE
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT