Odstrasz ptaki z dachów i parapetów z taśmą 3M

Taśma 3M odstraszająca ptaki to plastikowe, półprzezroczyste zabezpieczenie przed ptasimi zabrudzeniami, które sprawdzi się nie tylko na wszelkich parapetach, ale także gzymsach czy fasadach budynków.

Odstrasz ptaki z dachów i parapetów z taśmą 3M

Taśma 3M odstraszająca ptaki działa na podobnej zasadzie, co często stosowane w celu ochrony kolce, uniemożliwiając ptakom swobodne lądowanie na danej powierzchni. Stabilna i wytrzymała taśma jest dla ludzkiego oka prawie niewidoczna, a jej warstwa klejąca gwarantuje łatwy i szybki montaż. W przeciwieństwie do systemów metalowych zabezpieczeń, taśma 3M odstraszająca ptaki jest również całkowicie bezpieczna dla ptaków. Wprawdzie mają one znacznie lepszy wzrok od człowieka i już z daleka powinny dostrzegać zabezpieczenia nie pozwalające im siadać na parapetach, ale nawet w sytuacji desperackiej próby ptak nie zrani się o ostre części zabezpieczenia.

Jedną z istotnych zalet taśmy 3M jest aspekt wizualny, szczególnie ważny w przypadku ochrony zabytków czy budynków sakralnych. Półprzezroczysty materiał, z którego wykonana jest taśma, nie koliduje bowiem z estetyką budynków oraz pozwala obniżyć wydatki związane z ich renowacją i czyszczeniem - mówi Martyna Taczanowska, koordynator marketingu, dział taśm i klejów przemysłowych, 3M Poland.

Nowy produkt 3M może być wykorzystywany na różnych powierzchniach: cegła, beton, metal, plastik, szkło, czy powierzchnie powlekane. Aby przy użyciu taśmy 3M odstraszyć ptaki z dachów i parapetów, podłoże, do którego planujemy przykleić zabezpieczenie, musi być wytrzymałe, czyste i suche. W trakcie późniejszego użytkowania, brud na taśmie może być z łatwością usunięty przy pomocy wody i mydła.

Wymiary produktu taśmy 3M:

  • Wysokość: 90 mm
  • Długość: 500 mm
  • Szerokość u podstawy: 60-100 mm

źródło i zdjęcie: 3mpoland.pl

Komentarze

FILMY OSTATNIO DODANE
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT