Nowoczesny system łączenia paneli dachowych

Blacha na tzw. rąbek stojący jest jedną z najstarszych technologii stosowanych w budownictwie. Wykorzystywana jest do pokrycia nowych dachów, jak i przy renowacjach starych. Firma Blachy Pruszyński oferuje innowacyjne rozwiązanie montażowe w tradycyjnym i znanym kształcie blach z rąbkiem stojącym.

Nowoczesny system łączenia paneli dachowych

Nowoczesny system łączenia paneli dachowych odbywa się na zatrzask bez konieczności zaginania rąbka. Rozwiązanie to znaczenie ułatwia pracę dekarzowi oraz skraca czas montażu paneli. Zastosowanie wydłużonego profilowania na panelach ogranicza pofalowanie powierzchni na skutek rozszerzalności termicznej materiału.

"Budowa dachu to jeden z najważniejszych i wymagający niezwykłej precyzji etapów budowy domu, a dobrze położone pokrycie będzie służyło przez dziesiątki lat bez konieczności napraw oraz renowacji" mówi Małgorzata Lubczyńska, dyrektor marketingu z firmy Pruszyński sp. z o.o. "Oferowane przez nas rozwiązanie, pozwala skrócić czas pracy, a przy tym podnosi precyzję wykonania".

Panele produkowane są na dowolną długość w zależności od potrzeb. Gotowe otwory montażowe (zaznaczone na zdjęciu obok), które posiada każdy panel dachowy, ułatwiają mocowanie do konstrukcji. Dodatkowo przetłoczenie usztywniające niweluje występowanie pofalowania powierzchni związane z rozszerzalnością termiczną paneli.

Dane techniczne paneli dachowych:

  • Materiał: Blacha obustronnie ocynkowana i powlekana kilkoma warstwami lakieru gr. 0,50 mm
  • Wymiary: (szer. x dł.): mm+ 300 x 500 do (max) 7000; 500 x 500 do (max) 7000
  • Wymiary krycia: [mm] 300; 500
  • Kąt nachylenia dachu: (min./maks.): 8/dowolny
  • Kolory: 27 kolorów podstawowych + paleta kolorów RAL
  • Gwarancja: do 20 lat.

źródło i zdjęcia: informacja prasowa

Komentarze

FILMY PRZESŁANE PRZEZ FIRMĘ
FILMY OSTATNIO DODANE
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT