Nowe uprzęże i pas ratowniczy firmy Protekt

Jednym z podstawowych elementów ochrony osobistej pracowników wykonujących prace wysokościowe są szelki bezpieczeństwa. Są to specjalnie zaprojektowane uprzęże, które pozwalają chronić daną osobę przed upadkiem, jednocześnie zapewniając jej możliwość skutecznego wykonywania obowiązków.

Nowe uprzęże i pas ratowniczy firmy Protekt

W ofercie firmy Protekt pojawiły się nowe modele szelek: P-06mX - szelki bezpieczeństwa z klamrami automatycznymi oraz P-92 mX - szelki bezpieczeństwa do pracy w podparciu. Pożądanymi cechami szelek bezpieczeństwa są wytrzymałość, odporność na uszkodzenia, wygoda użytkowania i możliwość zastosowania w najbardziej wymagających warunkach roboczych.

Właśnie tego rodzaju rozwiązania dostarcza firma Protekt, zapewniając dostęp do kilkudziesięciu rozwiązań o dostosowanej do potrzeb danego rodzaju pracy specyfikacji sprzętowej.

Wystąpienie katastrofy lub wypadku w trakcie wykonywania prac na wysokościach wymaga od służb ratunkowych i strażackich natychmiastowej akcji ratunkowej z wykorzystaniem niezawodnego sprzętu ewakuacyjnego.

Protekt oferuje szereg rozwiązań umożliwiających bezpieczne sprowadzenie poszkodowanych w przypadku, gdy nie są w stanie samodzielnie zejść z wysokości, np. w następstwie powstrzymania spadania wskutek użycia sprzętu zabezpieczającego przed upadkiem z wysokości.

Pas ratowniczy PU 003.

Nowością w tej kategorii jest Pas ratowniczy PU 003. Najważniejsze cechy tego produktu to: niska waga, wodoodporna konstrukcja, maksymalne obciążenie 16 kN, odblaskowe paski, guma antypoślizgowa, odblaskowy kolor, elementy wykonane ze stali nierdzewnej oraz poręczne uchwyty dla ratownictwa.


źródło i zdjęcia: Protekt

Komentarze

FILMY PRZESŁANE PRZEZ FIRMĘ
FILMY OSTATNIO DODANE
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT