Jesień z atrakcyjnymi cenami w hurtowniach Röben

Akcja "Dni otwarte" w hurtowniach budowlanych współpracujących z firmą Röben to okazja do zakupu wielu produktów, takich jak cegły i płytki klinkierowe oraz ceramiczne pokrycia dachowe, w promocyjnych cenach.

Jesień z atrakcyjnymi cenami w hurtowniach Röben

Wcześniejsze akcje promocyjne firmy Röben cieszyły się ogromnym powodzeniem, dlatego po raz kolejny przedsiębiorstwo postanowiło zaprosić inwestorów do współpracujących z nim hurtowni budowlanych. Wrześniowo-październikowe "Dni otwarte" są okazją do zakupu cegieł i płytek klinkierowych oraz popularnych dachówek MONZAplus i Piemont w wyjątkowo atrakcyjnych cenach.

Nieodłącznym elementem całego przedsięwzięcia jest możliwość zasięgnięcia rad specjalistów w zakresie doboru najlepszych dla danego projektu rozwiązań z wykorzystaniem ceramiki budowlanej.

Wysoka jakość produktów, atrakcyjne ceny i profesjonalna obsługa to czynnik wpływające na ogromną popularność "Dni otwartych" wśród inwestorów, którzy dopiero rozpoczynają budowę swojego domu, ale także i doświadczonych budowlańców, podsumowuje Lidia Misiuna, kierownik działu marketingu w firmie Röben Polska, zachęcając do skorzystania z propozycji producenta w ramach jesiennej akcji.

Listę hurtowni Röben, które biorą udział w akcji "Dni otwartych", można znaleźć na stronie internetowej www.roben.pl.

źródło i zdjęcie: Röben

Komentarze

FILMY OSTATNIO DODANE
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT