ROCKWOOL nadal inwestuje w Cigacicach

Producent skalnej wełny mineralnej kontynuuje inwestycje na terenie zakładu w Cigacicach. Kolejny etap rozpoczętej w październiku 2012 r. inwestycji w nową linię do produkcji sufitów akustycznych, to magazyn wysokiego składowania. Prace ruszyły w połowie sierpnia br.

ROCKWOOL nadal inwestuje w Cigacicach

Nowy obiekt dostarczy przestrzeni niezbędnej do przechowywania produkowanych przez firmę materiałów. Wraz z magazynem powstanie również nowa portiernia i biura dla działu logistyki. Całkowity koszt budowy opiewa na 12,5 mln zł. Zakończenie prac przewidziano na koniec grudnia 2013 r.

Ta inwestycja to kolejna rozbudowa fabryki w Cigacicach, jednej z najlepiej funkcjonujących w Grupie ROCKWOOL. Po 20 latach produkcji w Polsce ROCKWOOL zainwestował zarówno w fabrykę w Cigacicach jak i Małkini ponad miliard zł.

Rozwijając infrastrukturę firma ROCKWOOL rozwija się również personalnie. Zatrudniając dziś ponad 1000 osób w Polsce, wciąż poszukuje specjalistów z różnych dziedzin. Szczegółowe informacje na temat aktualnych ofert pracy znajdują się na stronie www.rockwool.pl.

źródło i zdjęcie: Rockwool

Komentarze

FILMY PRZESŁANE PRZEZ FIRMĘ
FILMY OSTATNIO DODANE
Dowiedz się wszystkiego
o fotowoltaice dla firmy, przemysłu
i budownictwa jednorodzinnego
Przejdź do kompendium
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT