Otwarto nowoczesną halę do produkcji kolektorów słonecznych

Pod koniec czerwca 2013 r. miało miejsce wielkie otwarcie nowoczesnej hali do produkcji kolektorów słonecznych w siedzibie firmy Galmet w Głubczycach.

Otwarto nowoczesną halę do produkcji kolektorów słonecznych

Nowoczesna hala do produkcji kolektorów słonecznych ma powierzchnię 2200 metrów kwadratowych. Budowa hali poprzedzona była blisko dwuletnimi badaniami prowadzonymi przez inżynierów firmy i naukowców z Politechniki Wrocławskiej mającymi na celu stworzenia innowacyjnego kolektora słonecznego o wysokiej wydajności.

W otwarciu hali produkcyjnej uczestniczyło przeszło 100 zaproszonych gości, w tym przedstawiciel Urzędu Marszałkowskiego - Doradca Marszałka p. Artura Rolka oraz władze lokalne tj. Burmistrz Głubczyc p. Jan Krówka i Starosta Powiatu Głubczyckiego p. Józef Kozina, a także prezesi, dyrektorzy i właściciele największych w Polsce hurtowni instalacyjnych.

Otwarciu hali produkcyjnej przewodniczyli założyciel i prezes firmy p. Stanisław Galara oraz wiceprezes p. Robert Galara.

Po części oficjalnej goście dostali zaproszenie na część mniej oficjalną do pałacu mieszczącego się w Izbicku, gdzie odbyła się konferencja poświęcona urządzeniom Galmet dedykowanym do Odnawialnych Źródeł Energii. Po konferencji goście mogli obejrzeć pokaz jazdy konnej. Ostatnim punktem programu był uroczysty bankiet zorganizowany dla przybyłych gości połączony z obchodami 30-lecia istnienia firmy. Podczas bankietu gościom zostały wręczone statuetki i pamiątkowe deski okolicznościowe.

źródło i zdjęcie: GALMET

Komentarze

FILMY OSTATNIO DODANE
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT