Nowy sposób na finansowanie produktów marki Röben

Budowa lub remont z wykorzystaniem ceramicznych materiałów budowlanych, które są trwałe, estetyczne i energooszczędne, to dobra inwestycja długofalowa. Zakup ceramiki budowlanej produkowanej przez firmę Röben możliwy jest do sfinansowania Limitem Remontowym - innowacyjnym produktem bankowym Credit Agricole.

Nowy sposób na finansowanie produktów marki Röben

Finansując budowę lub remont, inwestorzy mają do wyboru skorzystanie z własnych środków albo pożyczenie pieniędzy z banku. Dotychczas było to możliwe przede wszystkim w ramach kredytów gotówkowych oraz pożyczek hipotecznych. Alternatywą lub uzupełnieniem dla tych rozwiązań jest Limit Remontowy, dostępny od niedawna w ofercie banku Credit Agricole. Ten innowacyjny produkt, łatwy do uzyskania i prosty w obsłudze, pozwoli sfinansować zakup dachówek ceramicznych, cegieł, pustaków bądź innych ceramicznych materiałów budowlanych marki Röben w kwocie do 80 000 zł bez uciążliwych formalności.

Nasza firma angażuje się w ideę budownictwa zrównoważonego i promuje wykorzystanie materiałów ceramicznych, które są naturalne, trwałe i bezpieczne, mówi Andrzej Meronk, Dyrektor Handlowy firmy Röben. Z tych powodów inwestorzy chcą stosować produkty ceramiczne, ale nie zawsze budżet im na to pozwala. Sposób finansowania zaproponowany przez Credit Agricole to naszym zdaniem dobre rozwiązanie tego problemu, dodaje.

Czym jest Limit Remontowy?

Limit Remontowy łączy w sobie zalety systemów ratalnych - prostego w obsłudze kredytu ratalnego z niezależnością, jaką oferuje limit w koncie, czy też karta kredytowa. Łatwo go otrzymać, a formalności są ograniczone do minimum - nie trzeba nawet odwiedzać banku. Credit Agricole wymaga jedynie poświadczenia wysokości i źródła dochodu oraz dokonaniu pierwszego zakupu w momencie podpisywania umowy o Limit. Jego zaletą jest również dostępność.

By kupić produkty marki Röben, inwestor podpisuje umowę o Limit Remontowy w wybranej hurtowni budowlanej, współpracującej z firmą i bankiem. Lista punktów oferujących materiały marki Röben dostępna jest na www.roben.pl. Lista sklepów i hurtowni budowlanych, w których dostępny jest Limit Remontowy znajduje się na stronie www.limit-remontowy.pl.

Produktu porównywalnego z Limitem Remontowym nie ma w ofercie żadnego innego banku w Polsce - Credit Agricole jest pionierem. Nasza propozycja ma wszelkie szanse, aby stać się rynkowym hitem  i zostać jedną z ulubionych form finansowania zakupów remontowo-budowlanych, podsumowuje Marta Grabowska, manager rynku w Credit Agricole Bank Polska.

źródło i zdjęcie: Röben

Komentarze

FILMY PRZESŁANE PRZEZ FIRMĘ
FILMY OSTATNIO DODANE
Dowiedz się wszystkiego
o fotowoltaice dla firmy, przemysłu
i budownictwa jednorodzinnego
Przejdź do kompendium
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT